fbpx
Kaz+Hawkins+by+Philip+Ducap+2023

Koncert KAZ HAWKINS

26.4.2023

Kúpiť lístok na “KAZ HAWKINS” je možné na recepcii klubu 0917 178 999.

VIAC INFORMÁCIÍ:

202212-Opatovsky-FB-Event

ROBO OPATOVSKÝ a hosť BYSTRÍK

8.3.2023

Kúpiť lístok na “Robo Opatovský” je možné na recepcii klubu 0917 178 999.

VIAC INFORMÁCIÍ:

Truth of now 12-2022

VÍKEND FEST

2.12.2022 a 3.12.2022

Kúpiť lístok na “Festival víkend” je možné na recepcii klubu 0917 178 999.

VIAC INFORMÁCIÍ:

Truth of Now 12- 2022 – 1

Koncert  “Truth of Now”   Netanel Goldberg a Mitsch Kohn

2.12.2022 o 19,00 hod

Kúpiť lístok na koncert alebo “Festival víkend” je možné na recepcii klubu 0917 178 999.

VIAC INFORMÁCIÍ:

Estas Tonne

Koncert Estas Tonne v Lighthouseclub-e 18.10.2022.

Workshop Estas Tonne v Lighthouseclub-e 19.10.2022

Kúpiť lístok na koncert a workshop je možné na recepcii klubu 0917 178 999.

VIAC INFORMÁCIÍ:

nessi-gomes-A4-poster1024_1-2

Koncert Nessi Gomes 12.7.2022 v Lighthouseclube.
VIAC INFORMÁCIÍ:

A0901BFA-F59D-4672-B582-500217847213

Petra Humeňanská s Amar, Madhukom a Mayom Gliganičom
Pozývame ťa na koncert MANTIER do Lighthouse club Trnava
03.10.20 o 18:00.
Prídi a kľudne so sebou prines kamarátku kamaráta, svojich blizkych. Ľudí s ktorými sa cítiš príjemne.
VIAC INFORMÁCIÍ:

6B299A06-0DEE-4EE7-9B24-0525BB9255CE

Toto spojenie vzniklo náhodne a to počas koronakrízy v čase, keď sa všetky kultúrne aktivity presunuli na internet.

VIAC INFORMÁCIÍ:

Snatam Kaur

V súvislosti s pandémiou COVID-19 sme koncert Snatam Kaur presunuli na rok 2021. Čiže po viac ako dvoch rokoch bude Snatam Kaur vystupovať opätovne v Bratislave! Lístky sú v predaji!!

VIAC INFORMÁCIÍ

Netanel Goldberg Bratislava

Spieva každým nádychom a dýcha každou piesňou. Netanel Goldberg sa spája so skvelými hudobníkmi a osobnosťami Mitschom Kohnom a Saschom Alexandrom Vaymerom v projekte Truth of Now, aby ste aj Vy mohli zažiť uzdravujúci rituál – „Healing ceremony“.

VIAC INFORMÁCIÍ

Deva Premal a Miten sú ľudia, pre ktorých hudba sa stala ich životom. Veria v hudbu, ktorá má silu človeka liečiť, lebo otvára srdce. Cestujú z miesta na miesto, nemajú fyzický domov, ale majú ho vo svojom vnútri. Kamkoľvek prídu, podelia sa o túto atmosféru pokoja, bezpečia, lásky s divákmi. Také sú moje pocity z ich koncertov.

VIAC INFORMÁCIÍ

Osobné pozvanie od DEVY PREMAL a MITENA

Čistá láska – bez potreby niečo získať, dostať, očakávať na oplátku za jej poskytnutie. Pojem láska časom mení svoj význam a málo kto z nás rozumie tomu, čo znamená milovať bez výhrad, bez očakávaní.
“Moja revolúcia je odvaha byť tým, kým skutočne som. Hovoriť našu pravdu uprostred strachu. Byť autentickí bez ohľadu na to, čo si ľudia budú hovoriť alebo myslieť. Je to odvaha kráčať sám a zároveň vedieť, že nie sme sami a kráčame spoločne do neznáma.“ Tento výrok spevačky už mnohí z nás počuli.
Jemná, ale prenikavá atmosféra je typická pre hudbu Mirabai Ceiba. Krehké zvuky harfy, klavíru a gitary sa spájajú s láskyplne prepletenými hlasmi uprostred sviežich nebeských zvukov.

 

Hudba Ajeet Kaur je stretnutím riek. Jej láska k joge, meditácii a posvetnej hudbe sa stretli so zakoreneným rešpektom k tradičnej írskej hudbe a podvedomou láskou k poézii, ktorá znie prostredníctvom tónov.

VIAC INFORMÁCIÍ 

Estas Tonne je charizmatický človek, ktorý zaviazal svoj život umeleckému prejavu a autentickému rozvájaniu hudby. Svojou hudbou skúma individualitu zvuku a možnosti, ako môže zvuk vytvárať priestor, ktorý vzniká kreatívne a zároveň umožňuke. aby si ho poslucháč okamžite prispôsobil.

VIAC INFORMÁCIÍ 

Milovala hudnu a veľmi intenzívne hľadala svoj vnútorný zmysel, až kým sa jedného dňa, vo veku 17 rokov, predral jej hlas na povrch ako zvuk flauty, ktorá je pripravená hrať. A od toho dňa kúsok po kúsku rozširovala svoje hranice a skončila až tam, kde začínala pieseň. Zistila, že sa môže a vie vyjadrovať hudbou a bola prekvapená, že ľudia ju chcú počúvať. A spolu s tým rástol jej zmysel pre porozumenie z vnútorné volanie.

VIAC INFORMÁCIÍ

Skladby od Simrit sú ako keby z iného sveta. Kombinácia jej hlbokého hlasu a poddajných melódií vytvára mystický a autentický hudobný zážitok. Nechajte sa aj vy okúzliť jej svetom zázrakov a tajomstiev. Simrit Kaur, je speváčka s gréckymi koreňmi. Vyrastala v Spojených štátoch, v súčasnosti žije v Kalifornii.
nessi_gomes_5
Objavte vašu intimitu, divokosť  a slobodu. Vokálna odysea je hlboká, ale hravá cesta objavenia tajomstva a liečivej sily nášho najintímnejšieho hudobného nástroja – nášho hlasu.

VIAC INFORMÁCIÍ

Snatam Kaur je americká speváčka, mierová aktivistka a autorka, ktorá bola vychovávaná v Sikhskej komunite a bola od malička vedená k láskce, praktikovaniu jogy a meditáciám. Má úžasnú schopnosť transformovať tradičné sikhské spevy z Indie do moderného zvuku.

VIAC INFORMÁCIÍ

deva-premal koncert

POZVÁNKA na koncert – duo Deva Premal & Miten – október 2017

Milí priatelia,
teší ma možnosť oznámiť vám, že klub má k dispozícii vstupenky na koncert dua Deva Premal & Miten.
Prvýkrát som túto hudbu počula na ajurvédskej masáži a jej liečivé meditatívne účinky na myseľ som pocítila okamžite. Koncert v Prahe 5.10.2017 v divadle Hybernia  je pre mňa možnosťou naživo sa srdcom spojiť s touto krásnou hudbou od krásnych ľudí. Ich hudba po roku 2016 obsadzuje prvé priečky, ale to sa dočítate v texte nižšie 😊 Pozývam vás pripojiť sa ku skupine a zúčastniť sa koncertu v Prahe.
VIAC INFORMÁCIÍ

snatam-kaur-2

Koncert Snataum Kaur v Prahe – september 2016

Milí priatelia,
dovoľujem si Vám dať pozornosti akciu organizovanú Lighthouse klubom.

Ide o koncert speváčky Snatam Kaur, ktorý sa bude konať v Prahe, v Kongresovom centre dňa 20.10. o 19,30 hod.

Mnohí z vás túto americkú speváčku poznajú z nášho klubu. Jej hlas je jednoduchosť, čistota, nevinnosť a láska. Pripájame aj základné informácie o nej a videoklip s pesničkou, ktorá znie v našom klube každý deň..

VIAC INFORMÁCIÍ