fbpx

Koncert TRUTH of NOW 2.12.2022 o 19 hod

TRUTH of NOW je oveľa viac ako koncert, je to intuitívna hudobná ceremónia, ktorá vás pozýva nechať sa unášať na ceste vnútorného poznania. Netanel a Mitsch vytvárajú bezpečný priestor pre hlboké vnútorné spojenie a pravdivé vyjadrenie tancom, spevom, otvorením srdca, uvoľnením sa a integráciou, pomocou čoho sa spojíte so svojou vnútornou pravdou a vašou podstatou. To všetko na oslavu života.

Mitsch a Netanel svojou mimoriadnou intuitívnou hudobnou hĺbkou vytvárajú liečivý priestor plný piesní, zvuku, ticha a prítomnosti, v ktorom sa môže naplno rozvinúť podstata každého účastníka. S voľne plynúcimi melódiami, obrovskou expresívnou rozmanitosťou a dynamickým rozsahom hrajú svoju cestu za sebapoznaním. S liečivými modlitebnými piesňami, krátkymi príbehmi a kreatívnymi interaktívnymi priestormi prežitia sprevádzajú účastníkov za sebapoznaním, ktoré sú často skryté v každodennom živote ovládanom mysľou.

Vstúpte do svojho bezprostredného sebapoznania a – pokiaľ ste ochotní sa do toho pustiť – zažijete spoločne s nami seba samého vo svojej vlastnej kvalite duše… v spojení so sebou samým… a nájdete domov.

Ponoriť sa – do oceánu vášho bytia.

Odovzdať sa – pravde okamihu.

Nechať ísť – všetko, čo už na svojej ceste nepotrebujete.

Privítať – úžasnú bytosť, ktorou ste.

O Mitschovi:

Ako zvukový mystik, skladateľ a hudobný producent sa svojou jedinečnou intuitívnou hrou na klavír dotýka priamo srdca. Jeho liečivé zvukové cesty sú hudobným vyjadrením okamihu a vedú do stavov vnútorného pokoja a hlbokého spojenia. Hudbu možno vnímať ako otvorenie sa do vyšších dimenzií vedomia, v ktorých sa procesy uvedomenia a hlbokého zasiahnutia dejú takmer samy od seba. Mitsch sprevádza známych umelcov ako Damien Wynne, Andreas Goldemann či Chuck Spezzano a mnohých ďalších. Na koncertoch hrá ako sólista alebo spolu s umelcami ako Estas Tonne, Netanel Goldberg, Alexander Sascha Vaymer a ďalšími.

O Netanelovi:

Vychovaný na klasickej a liturgickej hudbe, zvuky vždy napĺňali jeho dušu, čo vyjadruje svojimi intuitívnymi spevmi. Netanel cestuje po Izraeli, Európe a USA s koncertmi a liečiteľskými kruhmi.

Za posledné 2 roky sa Netanel stal známym po celom svete vďaka spoločným koncertom s gitaristom Estasom Tonnom. Pravidelne tiež koncertuje s klaviristom Mitschom Kohnom po Európe a Izraeli.

Netanel Goldberg doteraz vydal dva hlboké sólové albumy: „River of Light“, ktorý sám opisuje ako modlitbu z hĺbky svojej duše a „Pure Emotion“. Spolu s Mitschom Kohnom vytvoril album „Magic Moments“.