fbpx

Event Detail

Snatam Kaur – z dôvodu Covid orientačne presunuté na 11.3.2022

Drahí priatelia, z dôvodu nepredvídaných okolností a ohrozenia verejného zdravia z dôvodu vírusu COVID-19 Vám s poľutovaním oznamujeme, že koncert Snatam Kaur v Bratislave je preložený.

Náhradný dátum koncertu je stanovený na 11.3. 2022.

Vaša aktuálna vstupenka bude v priebehu najbližších týždňov aktualizovaná a predajca (Maxiticket) Vás kontaktuje mailom. Ak Vám boli vstupenky doručené poštou, predajca Vám zašle nové vstupenky. Ak sa nemôžete zúčastniť naplánovaného termínu udalosti, obráťte sa na predajcu najneskôr do 25.03.2020 a uhradené vstupné Vám bude vrátené.

Všetkých si Vás vážime a ďakujeme predovšetkým tým, ktorí nám prejavia dôveru a svoje lístky nechajú.


Snatam Kaur – hudba, ktorá lieči!

Takmer po dvoch rokoch prichádza úžasná Snatam Kaur opätovne do Bratislavy!

Liečba hudbou patrí k najstarším ozdravným technikám.

Muzikoterapia je kombinácia hudby, jej rytmu, tempa, melódie a niekedy aj hlasu.

Počiatky liečby hudbou siahajú do Indie a Mezopotámie, do obdobia zhruba dvetisíc rokov pred Kristom.

Snatam Kaur viac ako tridsať rokov študovala a vyrastala v prítomnosti svojho duchovného učiteľa Yogiho Bhajana v Indii. Priamo na miestach, kde vzniklo liečenie hudbou. Tu sa naučila využiť liečivých mantier v kombinácii so sporituálnou hudbou. Jej koncerty sú nielen umeleckým zážitkom, ale doslova terapiou.

Koncert je pre poslucháčov príležitosť otvoriť ich srdcia mantrám”, hovorí Snatam a pokračuje: “Zamilovať sa do mantier a prežiť ich v tej najčisteršej forme, v ktorej ju dokážeme zahrať. Verím, že sa prostredníctvom týchto koncertov môžem s ľudmi prepojiť a umožniť im ucítiť svetlo a lásku. A to je v dnešnej dobe obzvlášť dôležité, vzhľadom na to, akým politickým a enviromentálnym problémom čelíme.”

Večer strávený v blízkosti Snatam Kaur je výnimočne liečivý a oslobodzujúci. Ak ste zatiaľ nemali možnosť zažiť pokoj, ktorý vyžaruje z jej tvorby a samotnej prítomnosti, máte jedinečnú príležitosť dopriať si precítiť tento dar.

Lístky na podujatie v predaji na MaxiTicket.sk

Event information
 Istropolis Bratislava

There are 2 comments on this post

 1. Bea Fialová
  22 hodín ago

  Dobrý deň,pri návšteve jógy u Vás asi pred nejakým časom som si objednala lístok na koncert Snatam Kaur…neviem,či to platí,alebo si mám lístok objednať sama? Ďakujem za info.Bea…PS:Máte to tam krásne 🙂

  Reply
  1. Eva Kyselakova Author
   9 hodín ago

   Dobrý den, Beatko, je to sice možné, i když to běžně neděláme, ale vzhledem k tomu, že nevím, u koho jste to objednávala, poprosím Váš koupit si lístek na Maxiticketu 🙂 Bude to jistější. Děkuju Vám a budeme se těšit na koncertě.

   Reply

Leave your thought