fbpx

Koncert Simrit Kaur 18.9. 2018

Milí priatelia,

s radosťou vás pozývame na ďalší výnimočný koncert. Tentokrát privítame Simrit Kaur.

Koncert je plánovaný na 18. septembra 2018. Presný čas a miesto bude upresnené neskôr.

Kto je Simrit Kaur?

Simrit Kaur, je speváčka s gréckymi koreňmi. Vyrastala v Spojených štátoch, v súčasnosti žije v Kalifornii.

Jej energia a hudba sa ľudí dokáže hlboko dotknúť, pochopiť a preniknúť do ich duše. Simrit  má vzácnu schopnosť prostredníctvom svojej hudby vyjadrovať hlbokú ľudskosť a čistú lásku. Jej hudba lieči a posilňuje.

Už keď bola malá, bol zjavný jej mimoriadny talent, zdedený po mame (ktorá bola príliš mladá na to, aby ju sama vychovávala), babičke a prababičke. Ako batoľa bola adoptovaná gréckou rodinou z Južnej Karolíny, kde vyrastala obklopená bohatou gréckou kultúrou. Neskôr do ich rodiny pribudol ďalší člen, chlapec so špeciálnymi potrebami, prijatý z inej gréckej rodiny. Jedinečná výchova jej adoptívnych rodičov v rodine, kde žiadny z členov nebol pokrvný príbuzný, jej umožnila pochopiť, že hlboký vzťah a spojenie je vecou srdca a duše. Jej hlas bol tým, čím sa spájala so sebou aj s ostatnými.

„Revolúcia je odvaha byť tým, kým skutočne sme … hovoriť našu pravdu uprostred strachu … byť autentickí, bez ohľadu na to, čo si ľudia budú hovoriť alebo myslieť. Je to odvaha kráčať sám a zároveň vedieť, že nie sme sami a kráčame spoločne do neznáma“.

Poslucháči opisujú jej hudbu ako hudbu z iného sveta. Simrit je známa pre jej hlboký vzťah s melódiou, inšpiruje autenticitou jej albumov a živých koncertov. Poslucháčov okúzľuje svojím svetom zázrakov a tajomstiev.  Jej hudba prináša hĺbku posvätnej a starovekej hudby do modernej formy a nadčasový zvuk vedie poslucháčov do zmeneného stavu vedomia, do procesu liečenia, uzdravenia a ľudskej prirodzenosti.
Simrit  sa neustále vzdeláva, je certifikovanou učiteľkou Kundalini jogy, Naad jogy (zvuk a vedomie) a druhej úrovne Reiki. Nahráva, komponuje, produkuje hudbu a koncertuje so svojou kapelou, organizuje workshopy po celom svete.

VYPOČUJTE SI HUDBU SIMRIT

V prípade záujmu alebo ďalšie informácie sa obráťte na Ing. Martinu Zaťkovú mailom na zatkova@lighthouseclub.sk alebo telefonicky na 0903 593 777  (v čase 11.00 – 15.00). Rada vám poskytne viac informácií.

Tešíme sa na Vás,

Lighthouse club tím