fbpx

POZVÁNKA NA KONCERT – duo Deva Premal & Miten

Milí priatelia,
teší ma možnosť oznámiť vám, že klub má k dispozícii vstupenky na koncert dua Deva Premal & Miten.

Prvýkrát som túto hudbu počula na ajurvédskej masáži a jej liečivé meditatívne účinky na myseľ som pocítila okamžite.

Koncert v Prahe 5.10.2017 v divadle Hybernia  je pre mňa možnosťou naživo sa srdcom spojiť s touto krásnou hudbou od krásnych ľudí. Ich hudba po roku 2016 obsadzuje prvé priečky, ale to sa dočítate v texte nižšie 😊

Pozývam vás pripojiť sa ku skupine a zúčastniť sa koncertu v Prahe.

S úctou, Martina

 

Deva Premal & Miten

Duo, ktoré sa preslávilo svojím prevedením mantier po celom svete, navštívi od septembra do novembra v rámci turné Temple at Midnight 19 miest po celej Európe.  5.10. 2017 vystúpi aj v pražskej Hybernii.  Sprevádzať ho bude nepálsky majster flauty bansuri Manose, kanadský basista Joby Baker a dánsky bubeník Rishi.
Dvojica vydala v roku  2016 dva albumy: Cosmic Connections Live, obsahujúce skladby nahrané počas turné 2014/15a Mitenovu novú kolekciu piesní a bestseller, Temple at Midnight, ktorá sa po svojom vydaní dostala na vrchol hitparád iTunes v USA, Kanade, Nemecku, Švajčiarsku, Dánsku, Austrálii a Novom Zélande.

Deva Premal & Miten v skratke

Ako nositelia 5 000 rokov starej tradície Deva Premal & Miten stoja v popredí rastúceho celosvetového fenoménu chorálového spevu. Vystupujú na festivaloch, rockových akciách, v koncertným sálach a katedrálach po celom svete a organizujú on-line program meditácie s mantrou, ktorého sa zúčastnilo viac než 200 000 účastníkov. Ich debutové album The Essence skombinovalo prastaré indické a tibetské mantry so súčasnou hudbou. Umožnilo tak vzniknúť jedinečnému hudobnému žánru. Album sa dostalo na vrchol rebríčkov World Music a New Age, kde stále zostáva. Od tej doby Deva a Miten vydali viac ako 17 albumov, ktorých sa predalo viac než jeden milión. Medzi ich fanúšikov patria také rôznorodé osobnosti ako Jeho Svätosť Dalajlama, Cher (ktorá nahrala a zahrala ich verziu Gayatri mantry), motivačný guru Tony Robbins a spisovateľ Eckhart Tolle.
Deva & Miten sú často sprevádzaní nepálskym majstrom flauty Manosem. Manose sa narodil v Káthmándú. S duom intenzívne vystupuje a podieľal sa na celom rade albumov vrátane Songs for the Sangha a Cosmic Connections. Deva & Miten’s Temple At Midnight tour je sponzorované značkou ORGANIC INDIA spoločne s UPLIFT.

Organizačné informácie:

Začiatok koncertu ja o 19.30.  Vstup je možný od 18:00, na mieste je k dispozícii vegetariánské a raw občerstvenie a čajovňa. Cena vstupenky 46 EUR.
Navrhované vlakové spojenie:
Bratislava – Praha, EC  172 Hungaria , odchod 10.07 hod z Bratislava hl. stanice, príchod Praha, hl. nádraží 14.06
Praha – Bratislava, EN 477 Metropol, odchod 23.58 hod z Praha hl. nad., príchod 6.10. o 5.36 Bratislava hl. stanica

V prípade záujmu sa prosím registrujte mailom na zatkova@lighthouseclub.sk alebo telefonicky na 0903 593 777 v čase od 11.00 – 14.00., formou SMS kedykoľvek.

Započúvajte sa do prekrásnej hudby Deva Premal & Miten