NOVINKA! Cvičenia kaligrafickej jogy už aj v Bratislave na klinike PROFY

Milí priatelia,

teší ma, že môžem obnoviť cvičenia kaligrafickej jogy  v Bratislave a vytvoriť tak priestor pre tých, ktorí dochádzate z Bratislavy do Trnavy, alebo pre tých, ktorí ste skončili kvôli dochádzke:)

Hodiny  budú  každý utorok na klinike PROFY v čase 18.30 – 20.30., ulica  Na Paši 2, 82102 Bratislava

Začíname v utorok  29.11. 2016.  Prvá hodina bude ukážková, vysvetlíme si čo je to kaligrafická joga, ukážeme si ako dýchať a porozprávame sa o všetkom, čo vás bude zaujímať.

Registrácie poprosím formou SMS na tel. č. 0903 593 777 vždy do 12.00 daného dňa. Minimálny počet účastníkov je 5. Cena 12 EUR.

O kaligrafickej joge:

Vyvíjaná počas dvadsiatich rokov, je inovatívnym a moderným spôsobom cvičenia, zároveň však vychádza
z poznatkov indických a čínskych celostných praktík. Ide o syntézu štyroch starobylých tradícií, z ktorých každá z nich prispieva k dosiahnutiu optimálnej syntézy vhodnej pre každého, kto chce zlepšiť svoje fyzické zdravie, posilniť psychickú odolnosť a kultivovať svoje vnútorné energetické rezervy.
•    Princípy Tai Chi prinášajú plynulý pohyb bez námahy
•    Zásady čínskeho Qigongu prispievajú k pochopeniu vnútorného prúdenia energie a zameranie sa na Dantian – energetické centrum
•    Pozície indickej jogy prinášajú fyziologickú štruktúru a formu pohybov
•    Technika čínskej kaligrafie prináša trojdimenzionálny pohyb a prepojenie jednotlivých pohybov – intuitívnych a elegantných.

Viac informácií o kaligrafickej joge nájdete TU:

VIDEOPOZVÁNKA na hodiny kaligrafickej jogy

PDF POZVÁNKA na cvičenia na stiahnutie

Teším sa na Vás, Martina
www.lighthouseclub.sk

Leave your thought