NEZABUDNITE! Tento piatok je klubový večer s Veronikou Zíškovou! začíname o 17.00 hod.

Milí priatelia,

pozývam vás na klubový večer, ktorý sa uskutoční  v piatok 16.2.2018 v čase 17.00 – 21.00hod.

Naším hosťom bude Veronika Zíšková. Predstaví nám jej knihu  Tvoje telo, môj domov, ktorá rozpráva o prenatálnom a postnatálnom živote a ktorú napísala na základe vlastných skúseností.

Veronika bude v našom klube viesť kraniosakrálne terapie, tvorivé dielničky, workshopy pre tehotné mamičky a workshopy zamerané na energetické vzdelávanie. Príďte a spoznajte ju osobne 🙂

Viac informácií nájdete aj na www.veronikaziskova.sk.   Môžete si prečítať aj úryvok z knihy.

Vstup je pre členov klubu zdarma, hostia 15 EUR. Registrácia je nutná formou SMS na 0903 593 777, alebo  0918  645 230 alebo emailom na zatkova@lighthouseclub.sk, prípadne na terapie@lighthouseclub.sk.

 Teším sa na vás,
Martina

Kto je Veronika Zíšková?

Veronika_ZiskovaJe ženou, ktorá sa kedysi nenávidela a neznášala svet. Celý život sa cítila ako outsider, mala pocit akoby sem nepatrila. Keď kamarátky bavili diskotéky, ona počúvala vážnu hudbu, keď sa jej páčil nejaký chlapec, nikdy ju nechcel. Žila vo svojom vlastnom svete, do ktorého zo strachu nechcela nikoho vpustiť.

Keď mala 22 rokov, chcela sa zabiť. Opustil ju priateľ a cítila sa opustená. Jej život stratil zmysel. Nejedla, nič ju nebavilo. Rodičia sa o ňu veľmi báli, preto začala navštevovať psychologičku. Medzitým začala svoju nechuť do života riešiť aj inou cestou a tá ju postavila na nohy. A taktiež jej otvorila cestu do jej vnútra.

Cesta plná odpadu, smradu, bolesti, a hnoja – tak by som charakterizovala jej vnútro v tej dobe. Bola plná hnevu, nenávisti, závisti a strachu. Lenže v jej vlaku sa necúva, takže musela kráčať neustále vpred. Veľakrát  chcela skončiť a žiť ako kedysi. Pretože to nebola prechádzka ružovou záhradou. Prešla si dlhou a kľukatou cestou.

Cítila sa raz beznádejne a depresívne, a raz šťastne a naplnene. Unavovala ju neustála pretvárka, ktorú dennodenne hrala, len aby ju mali všetci naokolo rady. Navonok  sa usmievala, no vnútri kričala o pomoc. Túžila sa dostať z neutíchajúcich bolestí, dní samoty, a nepochopenia okolia. Nemohli jej poskytnúť záchrannú ruku, pretože im nedovolila vidieť jej trápenie.

Až raz si povedala, že už stačilo sebaľútosti a sebatrýznenia. Začala na sebe makať. Chcela vidieť, kto v nej žije, kto naozaj je Veronika Zíšková. Aj sa jej to podarilo.

Teraz má 36 rokov a za sebou toľko skúseností a tvrdej práce na sebe samej. Rozhodla sa, že svoje zážitky odovzdá ďalej vo forme Energetického vzdelávania, ktoré zostavila na základe vlastných 14 ročných skúseností, zručností a vedomostí.

Ak máte chuť na zmenu, alebo potrebujete “energeticky” nakopnúť, neváhajte a začnite. Už včera bolo neskoro

Veronika sa venuje ľuďom, ktorým na sebe záleží. Pracuje s čakrami, energetickým poľom a energiami. Pomáha ženám aj mužom, aby sa opäť do seba zamilovali. Venuje sa kraniosakrálnej terapii, prenatálnej komunikácii. V decembri jej vyjde prvá kniha pod názvom Tvoje telo, môj domov, v ktorej rozpráva o prenatálnom a postnatálnom živote človeka. Taktiež je autorkou energetických kartičiek a meditačného CD Znovuzrodenie. Organizuje kurzy Energetického vzdelávania a Liečebné dielničky.

„Život za to stojí, aby sme ho žili s úsmevom. „

Leave your thought