Blog

ERI – bioelektronická medicína

PREDNÁŠKA dňa 26.10.2018 o 17,30-20,00 hod v Lighthouseclube Diagnostika a kompenzácie individuálne – objednávka na čísle 0903593777. 1.augusta 2016 najväčšia farmaceutická firma GlaxoSmithKline, firma Galvani, firma Alphabet ( materská firma Google) vydali vyhlásenie, že zakladajú firmu BIOELECTRONICS.  Cieľom je liečiť ľudí pomocou úpravy elektrických signálov v tele. Odštartovali tak oficiálne novú éru medicíny. Medicíny, ktorá číta a modifikuje

Čítaj viac

21.10.2018 Spievajúce tibetské misy s Pavlom – muzikoterapia

Milí priatelia, Pavel nás pozýva nasledovnými slovami: „Na prastaré nástroje Východu tvořím zvukové obrazy plné pozitivních harmonických vibrací, které vás na fyzické úrovni příjemně vyladí,nabijí energií a pomohou vám otevřít se své vlastní metafyzické dimenzi.Přijďte si užít jedinečnou vibrační lázeň.“ https://www.facebook.com/zpivajicimisy.cz/ https://www.facebook.com/pg/zpivajicimisy.cz/videos/?ref=page_internal Tak čo? Skúsite? Ja osobne mám tibetské misky doma a je to neskutočná masáž ktorejkoľvek časti tela, kde

Čítaj viac

17.11.2018 o 11 hod. Módna prehliadka kolekcie „Dance of Soul“ ktorú prináša Lighthouseclub.

KOLEKCIA 11 MODELOV „DANCE OF SOUL“ Oblečenie je pre mňa spojenie duše a tela. Spojenie toho, čo citím vo vnútri a oblečením prezentujem navonok. Cestou života obliekame svoje telo, chrám našej duše rôzne. Vnímame, čo telo potrebuje a podľa toho sa obliekame. Našou súčasťou je i myseľ a tá nás pri obliekaní tiež usmerňuje, čo sa hodí na dané podujatie,

Čítaj viac

Ozdravný pobyt pre onkologických pacientov v Malinove – Aké to bolo?

Malinovo. Aké to bolo? Ťažká téma  – onkológia. Zväčša ľudia majú s týmto slovom spojený strach. Dokonca sa vyhýbajú takto chorým, lebo prítomnosť s nimi im tento strach vo vnútri otvára. Dokonca som sa stretla aj s tým, že sa báli infikovania.  To všetko je dôkazom nevedomosti. Bojíme sa toho, čomu nerozumieme, čo nepoznáme. Viem, o čom hovorím. Vlastná skúsenosť.

Čítaj viac

Satsang 5.10.2018 o 18 hod v Lighthouseclube

Milí priatelia, pozývam Vás na Satsang od 18-20 hod v Lighthouseclube. Rozhovory, spev, dýchanie, trošku kaligrafického tanca na rozhýbanie tela, dobré jedlo a čajík. To všetko spolu v neformálnej atmosfére nášho klubu. Téma? „PROTIKLADY. Celok musí byť ako negatívny, tak aj pozítny. Musí bať smrť, aby mohol byť život. Musí byt leto a aj zima. Všetky protiklady patria dokopy. Dopĺňajú

Čítaj viac