fbpx

Prenájom priestorov v Lighthouseclub-e Trnava.

Priestory a zariadenie si môžete pozrieť v PDF súbore. Nižšie sú uvedené podmienky prenájmu priestorov.

PODMIENKY pri prenájme priestorov:

Priestory Lighthouseclubu boli vytvorené so zámerom vytvorenia harmónie, pokoja. Priestor bezpečia, až domácej a neformálnej pohody.

S takou energiou boli budované, farebne dolaďované, nábytkom zútulnené.

Práve pre udržanie tejto energie i výber podujatí a podmienok pri ich organizácií by mal zodpovedať základnej filozofii nášho centra.

Veríme, že s pochopením ich budete vedieť prijať a v prípade ak sa rozhodnete pre ich využitie, aj akceptovať.

Hlasitosť :

v priestoroch klubu, na koncertoch sa preferuje pokojná hudobná produkcia s nízkou hlasitosťou. Hlasitosť nad 75 dB je nepovolená. Hudobná produkcia je vítaná v čase od 19-21 hod, vzhľadom na iné aktivity v priestoroch klubu, ktoré by mohla rušiť.

Stravovanie:

reštaurácia je koncipovaná ako vegetariánsko/ vegánska. Veríme, že si preto radi vyberiete z ponuky týchto zdravých, ľahkých, výživných jedál. Výdaj jedla a nápojov je obmedzený na priestory reštaurácie a kaviarne. V ostatných priestoroch je možné piť iba čistú vodu v ekologicky šetrných pohároch. V prípade rezervácie stravy na uzavreté podujatie, bude toto konzultované priamo podľa požadovaného harmonogramu, pričom reštaurácia nebude uzavretá. V prípade požiadavky uzavretia reštauráciebude toto konzultované individuálne poďľa možností a kalendára podujatí v klube.

Alkohol:

v priestoroch klubu je podávanie alkoholu obmedzené na predaj bieleho a červeného vína a piva. Nepodávame iné alkoholické nápoje.

Prezúvanie:

na prízemí je pohyb v priestoroch klubu možný v obuvi. Na 1.poschodí je pohyb možný iba v pezuvkách, alebo naboso. V prípade obhliadky priestorov, či krátkej návšteve je možné použiť jednorazové návleky.

Prenájom priestorov:

Malá sála: 25,- eur za každú začatú hodinu ( maximálna kapacita do 20 ľudí)

Veľká sála: 50,- eur za každú začatú hodinu ( maximálna kapacita do 50 ľudí)

Koncertná sála klubová časť: 100,- za každú začatú hodinu ( maximálna kapacita 70  ľudí)

Koncertná sála komplet: 150,- za každú začatú hodinu ( maximálna kapacita 400 ludi)

Pri prenájme priestorov je nutné dodržiavať v priestroch klubu tiché a pokojné správanie vzhľadom na prebiehajúce terapie v saune, masážnych miestnostiach, cvičeniach, či diagnostike zdravia.

Pri prenájme priestorov na 4 hodiny a viac je z celkovej ceny možná zľava 10%

Potvrdenie rezervácie prenájmu priestorov:

Rezervácia je potvrdená dátumom úhrady zálohovej faktúry vo výške 20%. Záloha je nevratná.

Doplatok je potrebný pred začatím podujatia buď formou úhrady na účet, alebo platbou na recepcii.

Wellnes procedúry je pri skupinovej objednávke možné dohodnúť aj s podmienkou uzavretej spoločnosti v prípade, ak v klube nie sú na dané hodiny iné rezervácie hostí. Pri skupinovej objednávke regeneračno- revitalizačných procedúr nad 9 ľudí je poskytnutá zľava 15% z cenníkových cien.

Úhrada škody :

V prípade úhrady škody sa suma vyčísli podľa trhovej ceny za rovnaký tovar, ktorý bol predmetom poškodenia.

V prípade záujmu o prenájom priestorov neváhajte sa obrátiť na pani Zaťkovú. Telefonický kontakt: +421903593777, e-mail: zatkova@lighthouseclub.sk.

Tím Lighthouseclub-u