Vedomé dýchanie – 90 minútový workshop s Martinou Zaťkovou dňa 30.11.2018 o 17.hod

Milí priatelia,

30.11.2018 o 17 hod sa uskutoční workshop, ktorý bude zameraný na vedomé dýchanie. Nielen to, dovolíme si prežiť liečenie chorej časti práve pomocou vedomého dýchania. Naučíte sa, ako disciplínou posilňovať prácu s vedomím tak, aby sme presmerovaním jej sily dovnútra, ju mohli použiť na vlastné liečenie.

Schopnosť mysľou si uvedomovať vlastný dych, spojiť telo a myseľ do celku, uvoľniť tým napätie a umožniť tak sebe precítiť kvalitu vlastného dychu je krásny a liečivý zážitok.

Pravidlo 3 hovorí, že bez jedla vydržíme 3 týždne. Bez vody 3 dni. Bez kyslíku 3 minúty. November je mesiac, kedy je dýchací systém najviac oslabený. Praktikovaním vedomého dýchania ho nielen odľahčíme detoxifikáciou, ale hlavne preventívne posilníme telo na ochorenia dýchacieho systému, a tiež psychických ochorení ako migréna, demencia, alzheimer, parkinson, mozgová porážka. 90 minút stačí, aby ste precítili a pochopili princíp. Potom už domácim praktikovaním so sebadisciplínou, sa dokážete zvnútra posilňovať a liečiť. Sila účinku rastie s časom, ktorý dokážeme udržať pozornosť a koncentráciu mysle na pozorovaní dychu.

Srdečne vás pozývam

Martina

Registrácia na telefónnom čísle 0903593777 (formou sms), alebo e-mail:zatkova@lighthouseclub.sk. Vstupné je 17,- eur na osobu a platí sa pri vstupe.

 

 

 

Leave your thought