Charitatívne podujatie “Liečime svoju dušu”

Milí priatelia,

pri tvorbe mojej kolekcie “Dance of Soul”, tvorbou ktorej som si liečila svoju dušu (púšťala strach z toho byť hravá, spájala ľudí, vytvárala príbehy z precíteného), mi prišla myšlienka. Radosť, ktorú som zažívala spolu s vami, zazdieľať aj s tými, ktorých by to mohlo inšpirovať a vyživiť. Deti s chorým srdiečkom.

Aj keď je obdobie Vianoc, nie je to s tým spojené:) Moja kolekcia oblečenia jednoducho vznikala práve v tomto období a rovnako sa na ňu napojil nápad, deliť sa o prežívanú radosť.

Pre deti nakupujemm tričká a špeciálne farby, aby rovnako ako ja, mohli maľovať to, čo cítia vo vnútri. Aby maľovala ich duša. Spoločným dýchaním sa na dušičku napoja a nechajú, nech nakreslí, čo cítia. Prečítame zopár knižiek, zaspievame. Zahráme sa možno s aromatickými olejmi. Prinesiem niečo dobré pod zub deťom a sestričkám, aby nám bolo radostne. KDE?

ODDELENIE DETSKEJ CHIRURGIE na KRAMÁROCH.

Teší ma, že už teraz viem, že nie som sama a pozývam každého, kto sa má chuť ku mne pripojiť, aby tak urobil. Každý to pripojenie potrebuje urobiť inak a všetko privítam a rešpektujem.

Môžete ísť so mnou, môžete iba napiecť a priniesť, môžete finančne prispieť, môžete zazdieľať tým, ktorí túto potrebu majú.

Pre mňa toto podujatie je jóga v živote. Prečo? Je to možnosť spojiť sa s miestom, a deťmi, kde je bolesť a strach. Spojiť sa cez toto miesto a deti, s vlastnou bolesťou a preliečiť ju nie ľútosťou, ale prijatím spolu. Liečiť telo, nie je moja schopnosť, ale dušu liečiť  som zvládla, takže rada zazdieľam v kruhu s nimi.

Ak je to volanie aj pre vás, pozývam. Liečenie totiž vždy začína u nás vo vnútri. Iba odtiaľ sa to dá smerom von. Duša každého má strach z niečoho iného. Niekoho témou sú peniaze a strach robiť, čo ho baví. Niekoho témou je strach prijať svoju silu. Mojou témou je zdravie=harmónia (fyzické, duševné, mentálne). Preto i aktivity a miesta sú s tým spojené činnosťou Lighthouseclubu.

Nie je to však jediné miesto, kam pôjdu moje kroky.

Mnohé z Vás priniesli šatstvo, drogériu, školské potreby pre Organizáciu DOBROTA, ktorá zastrešuje týrané matky a deti.

Rada by som Vás poprosila, ak je to možné, napiecť koláčiky na obdobie Vianoc. Stačí malá krabička, ale aby boli pečené Vami a nie kúpené. Najlepšie sú suché koláčiky, ktoré vydržia. Uvedomila som si totiž, že mamičky v DOBROTE  síce pečú, ale ak je mama vo vnútri ubolená, tak rovnakú energiu prenáša na pečenie a rovnako chutia aj koláčiky. Vy máte to šťastie, že to tak nemáte. Skúste, ak môžete, kúsok z tej svojej energie, poslať cez koláčik malým deťom.

Niekedy stačí dať toho, čoho máme veľa tým, ktorým to chýba. Láska, pokoj, bezpečie, zdravie, súcit. To všetko sú esencie, ktorých je nedostatok. Primiešajte do koláčika to, čoho máte navyše a podeľte sa o túto esenciu. Koláčik touto esenciou označte. Pre deti to bude hrať ochutnávať esencie, ktoré im vy, ako ich Ježiško, pod stromček pošlete. Čo vy na to?

Ďakujem.

S úctou a láskou

Martina

Leave your thought