UPOZORNENIE ku koncertom

Milí členovia a hostia klubu,

na webovej stránke klubu v časti KONCERTY, alebo na webovej stránke ZVUK DUŠE si môžete pozrieť pripravované koncerty vedomej hudby.

Radi by ste sa niektorí registrovali na koncerty, aj keď ešte nie sú zverejnené ceny, alebo ešte nie je otvorený predaj vstupeniek. Lístky sa vždy dajú kúpiť cez Ticketportál a Maxi ticket, ale ak máte záujem ísť s komunitou klubu, mať miesta v prvých radách, môžete si lístky zakúpiť aj cez Lighthouseclub, ktorý vždy rezervuje miesta v prvých radách. Môžete teda už teraz písomne rezervovať lístky na koncerty aj tie, ktoré ešte nie sú spustené s predajom, a keď sa predaj otvorí, zavoláme Vám spätne kvôli úhrade vstupenky a ceny. V prípade, ak ste z Trnavy a radi by ste využili spoločnú dopravu, pri registrácii lístkov si nahláste, že máte záujem o dopravu. Ak bude dostatok účastníkov, zabezpečíme dopravu a sumu dopravy bez prirážky rozpočítame medzi ľudí. Nepodmieňujte však prosím dopravu a zakúpenie lístkov, kedže nie je v našej moci, vedieť, koľko ľudí bude mať o dopravu záujem.

Rezervácie lístkov cez klub: terapie@lighthouseclub.sk, 0918645230 formou SMS. Úhradou vstupenky na číslo účtu: SK 6211000000002940009151 (do poznámky dajte svoje priezvisko a názov speváka, na koncert ktorého vstupenku hradíte), bude vaša rezervácia potvrdená následne.

S úctou a láskou

Martina

Leave your thought