**SÚŤAŽ** Vyhrajte poznávací pobyt Toskánsko & Florencia!

Páči sa Vám hudba Snatam Kaur? 

Možno práve Vy vyhráte poznávací pobyt s jogou vo Florencii a Toskánsku!

 

Stačí, ak do komentára FB stránky Zvuk Duše  vložíte link na Vašu obľúbenú skladbu od Snatam Kaur (nezabudnite, koncert bude už o pár dní, 4. apríla) a tromi vetami popíšete, čo pri danej piesni cítite, aké máte pri nej v tele pocity, či aké účinky na sebe pociťujete.

 

A o čo presne hráme?

O čarovných päť dní v Toskánsku, ktorých súčasťou bude aj prehliadka Florencie a jej pamiatok.  Ubytovanie je zabezpečené v typickej toskánskej usadlosti s bazénom a panoramatickým výhľadom na okolie. Môžete sa tešiť aj na návštevu slávnych toskánskych viníc v Chianti či kulinárske špeciality regiónu a miestne výborné vína.

Klasický turistický program bude obohatený o cvičenie jogy s profesionálnou inštruktorkou jogy Martinou Zaťkovou. Pôjde o cvičenia kaligrafickej jogy Basic 1 a cviky na zvyšovanie vibrácií. Sú vhodné pre každého, netreba mať žiadne skúsenosti s jogou, tai-chi, qi-kongom či inými vnútornými cvičeniami.

VIAC INFORMÁCIÍ O POBYTE NÁJDETE TU:

VIDEOPOZVÁNKA NA POBYT

——————
Pravidlá súťaže

  • súťaž prebieha od 25. marca do 4. apríla 20:00 hod.
  • výhercu vyžrebujeme 5. apríla
  • podmienkou zapojenia sa do súťaže je zdieľanie najobľúbenejšej skladby Snatam Kaur s osobným popisom svojich pocitov pri jej počúvaní v rozsahu minimálne tri vety v komentároch k tomuto príspevku, pričom každý fanúšik sa môže zapojiť len raz
  • výhrou je poznávací pobyt s jogou vo Florencii a Toskánsku v hodnote 670 EUR: https://www.lighthouseclub.sk/poznavaci-pobyt-toskansko/
  • sponzor súťaže: www.lighthouseclub.sk
  • meno výhercu bude uverejnené na FB stránke Zvuk duše
  • súťaž nie je žiadnym spôsobom organizovaná, spravovaná alebo sponzorovaná stránkou Facebook

VIDEOPOZVÁNKA NA KONCERT V BRATISLAVE PRIAMO OD SNATAM KAUR

VIDEOPOZVÁNKA NA KONCERT V BRATISLAVE OD ORGANIZÁTOROV
MARTINY A NORBERTA ZAŤKOVÝCH

Leave your thought