fbpx

Poznávací pobyt s jogou Florencia & Toskánsko

Milí priatelia,

poďte s nami objaviť krásy Toskánska na poznávaco-jogovom pobyte spojenom s prehliadkou Florencie. Ubytovaní budeme v typickej toskánskej usadlosti s bazénom a panoramatickým výhľadom na okolie. Budeme mať možnosť navštíviť slávne toskánske vinice v Chianti a vychutnať si dobrý obed či večeru spojenú s ochutnávkou vín.

Toskánsko & Florencia

Toskansko s Lighthouse clubom 7

Letecky z Viedne 16-20 Máj 2018 (5 dní/4 noci)
Cena pobytu 697 Eur

Doprava: letecky z Viedne do Florencie s let.spoločnosťou Austrian Airlines vrátane príručnej batožiny. Letiskový transfer súkromným minivanom.
Ubytovanie: typické toskánske agriturizmo – usadlosť Fattoria di Poggiopiano s bazénom a prekrásnym výhľadom na okolie v čarovnej oblasti Florencie. Do centra Florencie sa pohodlne dostaneme krátkou jazdou autobusom alebo taxíkom a zároveň si vychutnáme pokojnú atmosféru viníc.

Strava: raňajky
Sprievodca: profesionálna sprievodkyňa žijúca vo Florencii, ktorá hovorí slovensky aj taliansky nás prevedie Florenciou a ukáže najvýznamnejšie pamiatky. Zažijeme “6 zmyslov Florencie”. Môžeme s ňou navštíviť aj vinársku oblasť Chianti alebo si spravíme individuálny výlet

Program pobytu:

1.deň (streda): Odlet z Viedne o 12.50 hod. a prílet do Florencie o 14.25 hod. Na letisku nás bude čakať súkromný minivan, ktorý nás odvezie do typickej toskánskej usadlosti, kde budeme bývať. Voľný program, relax, možnosť spoločnej typickej toskánskej viacchodovej večere (za príplatok)

2.deň (štvrtok): V dopoludňajších hodinách plánovaná 6 hod. prehliadka FLORENCIE “6 zmyslov Florencie” s profesionálnou sprievodkyňou, starobylej metropoly Toskánska, mesta talianskej renesancie. Prejdeme sa historickým centrom a pozrieme si Piazza del Duomo, Michelangelovu vyhliadku, Palazzo Vecchio na námestí Piazza della Signoria so sochou Dávida od Michelangela, Duomo, Baptistérium, Galleria degli Uffizi, Palazzo Pitti, Ponte Vecchio…

3.deň (piatok):
Možnosť navštíviť vinársku oblasť Chianti so sprievodkyňou za 50 Eur/osoba alebo individuálne, prehliadka vínnych pivníc a degustácia vína. Za príplatok možnosť kompletného viacchodového obeda: ručne robené cestoviny s hľuzovkou, crostini, syrový tanier, salámy, šunky, domáci koláč

4. deň (sobota):
Individuálny program vo Florencií a shopping

5. deň (nedeľa):
Odlet z Florencie o 15.00, predtým relax v usadlosti

Cena 697 EUR zahŕňa:
Letenku Viedeň-Florencia-Viedeň vrátane príručnej batožiny, transfer z/na letisko, 4 x ubytovanie v apartmánoch v usadlosti s bazénom neďaleko Florencie, 4 x raňajky, posteľné prádlo, uteráky, osušky, prehliadka mesta Florencia s profesionálnou sprievodkyňou a historickým výkladom, povinné zmluvné poistenie zájazdu v zmysle zákona č. 281/2001 Z.z. a cvičenie jogy s profesionálnou inštruktorkou jogy Martinou Zaťkovou.

Špecifikácia cvičení:
Pôjde o cvičenia kaligrafickej jogy Basic 1 a cviky na zvyšovanie vibrácií. Sú vhodné pre každého, netreba mať žiadne skúsenosti s jogou, tai-chi, qi-kongom či inými vnútornými cvičeniami. Pobyt je vhodný  pre ľudí s predispozíciou, alebo už aj diagnostikovanou chorobou Parkinsona, Alzheimera, sklerózy multiplex, pre ľudí s vysokým stresovým zaťažením, po prekonaní mozgovej príhody či silnej emočnej traumy. Kaligrafická joga Basic 1 prispeje k udržaniu dobrého zdravotného stavu, alebo k jeho zlepšeniu. Cvičenia sú vhodné pre seniorov, ženy, ktoré plánujú otehotnieť a ľudí vystavených vysokému mentálnemu či emocionálnemu stresu.

Cena nezahŕňa:
Kompletné cestovné poistenie 2 €/os./deň (možnosť zabezpečiť), vstupné do pamiatok, výlet do Chianti prehliadka vinice v Chianti spojená s ochutnávkou vína 50 Eur, viacchodový obed v Chianti a iné obedy a večere na iných miestach, možnú miestnu daň cca 1,20 Eur/osoba/deň platí klient priamo v rezorte
Upozornenie: Zmena programu a časov vyhradená.

Tento zájazd ponúkame v spolupráci s CK Bellavita

V prípade záujmu sa prosím registrujte mailom na zatkova@lighthouseclub.sk alebo telefonicky na 0903 593 777 v čase od 11.00 – 14.00., formou SMS kedykoľvek. K registrácii je treba uviesť meno, priezvisko, dátum narodenia, rodné číslo, bydlisko, číslo pasu, platnosť, národnosť, email a tel. kontakt.

!!! Registrácie sú nutné do 20.4. 2018, registrácia sa považuje za potvrdenú po uhradení zálohy vo výške 50% sumy pobytu na účet SK6211000000002940009151. Doplatok ( tj. celá suma) musí byť uhradený najneskôr do 30.4. 2018.

V prípade, že sa zaregistrujete neskôr, cena zájazdu sa navýši v závislosti od aktuálnej ceny letenky.

 

VIDEOPOZVÁNKA NA POBYT

Ako bolo v Toskánsku ? Článok a fotogalériu nájdete TU.