Stravovanie telu prirodzené – workshop Majstra Yanga, 21.3. 2018

Milí priatelia,

pozývam vás na obohacujúce popoludnie s Majstrom Zhen Hua Yangom, ktoré sa uskutoční 21.3. 2018 v čase 15.30 – 19.30.

Workshop bude venovaný vareniu a spôsobu stravovania, ktoré je pre naše telo najprirodzenejšie a nášmu organizmu najbližšie.

Všetci sme si – pokiaľ ide o stravu a prípravu jedla – určite prešli mnohými obdobiami a „štýlmi“. Ja sama som prechádzala z jedného extrému do druhého. Zaľúbila som sa do ajurvédy, do stravy podľa piatich elementov, mám rada raw koláčiky, preferujem vegetariánske jedlo… jednoducho je toho veľa.

Majster Yang mi však ponúkol niečo, čo som nikde nenašla. Jednoduchosť a možnosť začať žiť bez komplikácií s nákupom surovín a samotnej prípravy. Základom toho, čo bude s nami zdieľať, bude taoistické poznanie staré viac ako 5000 rokov o strave, ktorá nášmu telu vyhovuje najviac a o spôsobe ako fungovať počas dňa.

Budeme variť aj  ochutnávať.

Majster má skúsenosti s liečením ľudí chorých na onkologické ochorenia, s artritídou, tráviacimi problémami a mnohými ďalšími zdravotnými problémami.  Jeho vlastné skúsenosti so zlepšením zdravotného stavu u ľudí, ktorí danú zmenu v živote dokázali aplikovať s láskou, vás možno budú inšpirovať. Ak stále hľadáte a ešte ste nenašli, je to práve pre vás.

Rada vás uvítam. Registrácia je nutná formou SMS na 0903 593 777, alebo  0918  645 230 alebo emailom na zatkova@lighthouseclub.sk, prípadne na terapie@lighthouseclub.sk.

Cena workshopu je 45 EUR.

S úctou, Martina

Leave your thought