NOVINKA – Joga pre zdravý chrbát – začíname vo štvrtok 22.3. o 18.00

Milí priatelia,

pozývame vás na cvičenia Joga pre zdravý chrbát s Ajou Šarvajcovou, ktoré budú prebiehať každý štvrtok v čase 18.00 – 19.00. Začíname 22.3. 2018.

ŽIVOT je POHYB. Chrbtica je dynamický systém predurčený k pohybu. Ak by mala byť úplne stabilná, bola by pevným stĺpom vytvoreným jednou kosťou, v strede ktorej by bol priestor pre miechu. Ale tak to nie je. Je to náš najdôležitejší energetický kanál. Energiu prijíma a posiela ďalej. STABILITA znamená, že nám chrbtica umožní pohybovať sa a neubližovať si. Pohybovať sa zdravo, stabilne, BEZ BOLESTI. Aj k tomu sme dostali do vienka SVALY. Tie všetko udržujú pohromade, spevňujú, podporujú, stabilizujú. Musíte im to len dovoliť a dopriať im všetko, čo potrebujú. Potrebujú sa nadýchnuť a pracovať.

Bolesť nemusí byť vašim osudom. Nepozerajte na seba ako na pacienta.
Nasmerujte energiu na zdravie a dovoľte vašej chrbtici aby sa konečne začala hýbať a pohyb si užívať.

Spolu sa budeme učiť vnímať svoje telo a spoznávať ho. Naše telo sa snaží neustále dokonale fungovať, odpustí nám chyby a dovolí nám vrátiť sa opäť do formy.

MUSÍTE MU LEN VERIŤ a poskytnúť PRIESTOR.

Budeme spevňovať náš vnútorný stabilizačný systém, ktorý podporuje našu chrbticu, pomôže nám pritom bruško, ktoré k tomu potrebujeme dáme našim svalom kyslík. Začneme od chodidiel, z ktorých rastie naša SILA a VZPRIAMENOSŤ.

A možno sa budeme učiť stáť a sedieť bez bolesti, chodiť po schodoch vzpriamene tak, ako keď ma to učila moja prvá jogová učiteľka, fyzioterapeutka, ktorá mi pomáhala a učila jogu a systém SPIRAL DYNAMIK. A aj trpezlivosť a viera ma zbavila mojej 9 mesačnej bolesti chrbta vystreľujúcej do ľavej nohy. Teraz cvičím denne a verím.
Verím v silu myšlienky, v seba, v pohyb v energiu.

Vždy máme aspoň DVE MOŽNOSTI. Pohnúť sa a oslobodiť sa od bolesti, alebo si tom len čítať.

Ja už som sa rozhodla a teším sa na vás.

Cena cvičení je 4,5 EUR pre členov klubu a 5 EUR pre ostatných.  Registrácia je nutná formou SMS na 0918  645 230 alebo na 0903 593 777,  alebo emailom na terapie@lighthouseclub.sk
prípadne na zatkova@lighthouseclub.sk,

S láskou
Aja

Leave your thought