Stojí za to si pozrieť!

Milí priatelia,

poznáte ten pocit, keď sa niečomu venujete, a prídete do bodu, kedy stojíte. Chýba vám pochopenie, ktoré vás posunie. Choroba, ktorú som vnímala na začiatku negatívne a zo strachom, mi pomohla objaviť spôsob môjho liečenia, zbaviť sa strachu, začať sa učiť a žiť niečo nové. Zmenila som priateľov, spôsob trávenia môjho času, priority a aktivity. Úplne mi učarila pohybová i pasívna meditácia, počúvam New Age hudbu, pracujem z čuchom cez oleje, aktívne študujem nové prístupy liečenia chorôb vo svete.

Cítila som, že to potrebujem a cítila som, že mi to robí dobre na vnútornú pohodu a prežívanie šťastia  v prítomnom okamihu. Prečo som to potrebovala? V blízkej rodine sme mali  Alzheimera i Parkinsona. Ale našla som jednoducho vysvetlené, ako tieto chorby vznikajú, ako im predísť a ako ich liečiť, ak ich máme.

Užívaním liekov to nedáme, iba spomalíme. To mi je jasné. zdieľam niečo, čo stojí za to vidieť a vypočuť. Nejde iba o choroby DEMENCIE, ale choroby nerovového systému, ktorým naša kultúra trpí epidemiologicky. Autizmus, skleróza multiplex,…..

Je pre mňa šťastím spoznávať, ako žiť v súlade s tým, ako je moje telo fyzicky i energeticky postavené a zároveň trpezlivosťou a pomalými krokmi meniť to, čo zmeniť môžem a prijať spoznaním to, čo zmeniť nemôžem. Stav vnútorného pokoja po týchto uvedomovaniach ma napĺňa šťastím z môjho života a láskou k sebe i iným.

S úctou a láskou

Martina

Leave your thought