SEBALÁSKA ŽENY

MILUJETE SA DOSTATOČNE ? Sme také, aké sme!

Sme dokonalé stvorenia, len nejakým záhadným spôsobom to nevidíme. A ako tak chodíme svetom tak si nakladáme, a nakladáme nové a nové povinnosti. Ženy dokážu na seba vyvíjať príšerný tlak, hlavne tým ako chcú , vždy každému vyhovieť. Máte aj vy pocit, že nestíhate? Naháňate sebe aj svoju rodinu ? Ste vystresovaná, nahnevaná, unavená a vôbec netušíte ako z toho kruhu von?

Sebaláska je základom nášho žitia. V prípade, že nám niečo stagnuje, alebo nefunguje je to výsledkom nášho negatívneho postoja či strachu. A ten vždy pramení z našej nedostatočnej lásky. Ak chceme vykročiť na ceste sebapoznania, je dôležité začať s láskou k sebe. Všetky naše postoje sa formovali už maminom brušku, pôrod ovplyvnil celý náš život. Odhalíme bloky, ktoré sme získali v prenatálnom období. A hlavne budeme prijímať VLASTNÚ JEDINEČNOSŤ. Užijeme si krásne rituály prijatia, meditácie, pohybové cvičenia, konštalácie. Uzavrieme minulosť a rodové záťaže našich mám či prababiek . Návrat do minulosti nám pomôže prijať súčasnosť. Čaká nás prijatie seba, naučíme sa milovať a prijímať svoju VÝNIMOČNOSŤ.

Cena pre člena: 49 EUR
Cena pre nečlena: 55 EUR
Max počet: 15 ľudí

Rezervácie telefonicky alebo formou SMS na čísle 090534588, 0903593777, alebo elektronicky na e-mailovej adrese: recepcia@lighthouseclub.sk, zatkova@lighthouseclub.sk

Leave your thought