Valentínska party Lighthouse klubu sa vydarila!

Prvá Valentínska party nášho klubu sa veľmi vydarila! Priateľská atmosféra, úžasné jedlo…. Prišlo 27 žien a 4 muži a vytvorili sme atmosféru pokoja a meditácie, ale i tanca a smiechu a doplnili to rozhovory pri dobrom a zdravom jedle…. Veľmi sa tešíme, že nabudúce spojíme akciu s pobytom v prírode, kde budeme zbierať bylinky, zahráme sa hry, aby sme sa pobavili a zasmiali. Kto bude chcieť, zacvičí si jogu alebo pilates v prírode na čerstvom vzduchu a sami si urobíme niečo pod zub z byliniek, ktoré nazbierame….Ak máte záujem, môžete sa hlásiť na recepcii klubu, alebo u Kamilky a Tinky. Akcia bude platiť iba pre členov klubu bez ohľadu na pohlavie. Miesto budú Smolenice, alebo Častá:)

 

Zopár fotiek a momentov, kedy sme všetko chystali na príchod členov:)

Leave your thought