ABHYANGA ájurvédska olejová masáž celého tela – praktická výuka

BAKALÁRSKE ŠTÚDIUM AJURVÉDSKEJ MEDICÍNY a CHIRURGIE

Praktická výuka:

ABHYANGA ájurvédska olejová masáž celého tela

 

Milí priatelia sebapoznania a sebarozvoja, dovoľujeme si Vás pozvať na praktickú výuku ABHYANGY – ajurvédskej olejovej masáže celého tela.

Inštruktor:           Tribhanga Das

KEDY?               29.2.2016 od 17 hod do 21 hod

KDE?                  Spirit Room Lighthouse Club, Paulínska 20, Trnava

Cena:                  30 EUR na osobu

 

V sanskrite znamená slovo “abhyangam” masírovať. Táto veľmi účinná ájurvédska olejová masáž je zameraná na celé telo, hlavu, chodidlá a dlane. Teplým olejom sa masírujú “marmové body”, uzlové body či križovatky prúdenia energie v organizme. Masáž nie je tlaková, ale jemná a uvoľňujúca. Abhyanga zvyšuje produkciu bielych krviniek a protilátok, ktoré zabezpečujú ochranu proti vírusom a chorobám. Blahodarne oživuje organizmus, spomaľuje proces starnutia a dodáva vitalitu. Zvyšuje funkčnosť svalstva, zjemňuje pleť a pôsobí priaznivo na kvalitu pokožky. Už tisíce rokov sa používa na získanie zdravia, zlepšenie spánku a dlhovekosť. Pre efektívnejší účinok masáže odporúčame po absolvovaní masáže návštevu bylinnej parnej sauny v trvaní 7 až 10 minút. V deň absolvovania masáže tiež odporúčame jemné sprchovanie, aby liečivý účinok oleja pôsobil čo najdlhšie.

Odporúčania:

  • neodporúčame masáž po hlavnom jedle do 2 hodín
  • pokiaľ klient trpí kožnou alergiou na nejakú látku, je povinný informovať  o tom pracovníka kúpeľov

V rámci praktickej výuky budete mať možnosť sa nielen masáž naučiť a poskytovať ju členom rodiny a blízkym, ale aj opýtať sa na veľa prepojovacích otázok priamo učiteľa.

Registrovať sa môžete na telefónnom čísle 0905345888, alebo cez e-mail:recepcia@lighthouseclub.sk.

S láskou

Tinka

Leave your thought