Prednáška Liečivé účinky vedomého dýchania 24.11. o 18.30

Milí priatelia,

pozývame vás na prednášku o vedomom dýchaní, ktorá sa uskutoční 24.11.2017 v čase 18,30 -20,00 hod.

Každý z nás videl novorodenca. Keď spinká, viditeľne sa mu dvíha bruško (baby breathing = detské dýchanie)

Ako rastie, neustále vníma čo smie, nesmie, musí, môže… a dostáva sa nervovým systémom do stresu z hraníc a obmedzení, ktoré limitujú jeho bytie a prežívanie naplno.

Srdiečko mu zatvára strach. Neprejavená láskyplná energia sa kopí a vybuchuje hnevom, zlosťou, plačom, hanbou a jeho dych sa skracuje. Príde až do stredného veku, kedy telo somatizuje disharmóniu medzi reálnym prežívaním a potrebami duše, od ktorej sa odpája. Vrátiť sa do harmónie a obnoviť fyzické, psychické a emočné zdravie sa pokúša každý z nás najlepšie ako vie.

Táto prednáška je tak jednoduchá, ako bytie samotné. My to aj všetko vieme, ale strachy nám nedovoľujú tú jednoduchosť a ľahkosť bytia žiť.

Zdieľam základy. Učím dýchať. Spájam. Uvoľňujem. Prevediem vás cestou týchto pocitov a doplním ich o vedomie. Dýchanie už nebude niečo, čo berieme automaticky. Stane sa to niečím, z čoho sa začnete tešiť.  Vo vnútri totiž ucítite niečo, čo bude vašou vnútornou navigáciou do života. Možnosť vedome dýchať kedykoľvek a kdekoľvek ste, môžete zaradiť do vášho života. Nič to nestojí a liečivý účinok je silný a okamžitý.

Nech sa páči, pozývam vás. Je to vhodné pre všetkých. Niet na svete choroby, kvôli ktorej by ste nemohli praktikovať vnútorné cvičenie, ktorým vedomé dýchanie je. Pre každý vek, pre každý zdravotný stav.

Pravidlo 3 hovorí: človek vydrží bez jedla tri týždne, bez vody 3 dni, ale bez kyslíka len 3 minúty. Zmeňte priority v živote a postavte to najdôležitejšie na prvé miesto. Iba vtedy to ostatné pôjde ľahko, dlho a s láskou.

Registrácia je nutná formou SMS na 0903 593 777, alebo  0918  645 230 alebo emailom na zatkova@lighthouseclub.sk, prípadne na mailto:terapie@lighthouseclub.sk

Členovia klubu majú vstup bezplatne, ostatní 12 EUR.

S úctou

Martina

Leave your thought