POZÝVAME VÁS NA KLUBOVÝ VEČER! piatok 1.12. 2017 o 17.00 hod.

Milí priatelia,

pozývam vás na klubový večer v predvianočnom období, ktorý sa uskutoční  v piatok 1.12. 2017 v čase 17.00 – 21.00hod.

Večer bude tematicky zameraný na výživu podľa piatich elementov. Naším hosťom bude Soňa Millová, ktorá vám ukáže ako sa Vianočné sviatky dajú zvládnuť zdravo, chutne, výživne, ľahko a hravo. Budete sa môcť ponoriť do chutí a vôní výživy podľa 5 elementov. Pre zvedavcov všetko ostatné na stránke www.vyziva5elementov.eu Okrem prípravy jedla budeme spievať, tancovať a rozprávať sa.

Vstup je pre členov klubu zdarma, hostia 15 EUR.

Teším sa na vás,
Martina

Zoznámte sa s Mgr. Soňou Millovou?

Sona MilovaSvoje predstavenie začnem tak trochu netradične. Vrátim sa trochu do minulosti, ktorej ďakujem za to, že dnes môžem zdieľať s vami svoj príbeh a podeliť sa o svoje životné skúsenosti a cestu, ktorá ma zaviedla k vám do klubu.
Už ako dvadsaťjeden ročná som nastúpila na cestu poznania, objavovania, pochopenia ľudského života a duše.
Písal sa rok 1988 a mne sa narodila dlho očakávaná dcéra Ivanka. Všetka starostlivosť a pozornosť sa hneď sústredila na ňu. Čas plynul a s ním prichádzali prvé choroby a problémy. Netušiac, aká skúška životom a boj nás ešte čaká. V ôsmom mesiaci po podaní Sunaru sa naša dcéra začala dusiť a opuchla. Mala prudkú alergiu na kravské mlieko a bielkoviny kravského pôvodu. Prebehlo niekoľko mesiacov a prišla ďalšia skúška. Celiakia tretieho stupňa.
V tomto období na Československom trhu neboli žiadne potraviny, suroviny, dostupné informácie, veľmi málo alternatív na záchranu nášho dieťaťa. Hľadali sme pomoc všade, kde sa dalo. V odborných lekárskych kruhoch,  u známych, ako aj informácie o možnosti inej liečby. Toto obdobie bolo pre mňa ako matku a človeka, ktorý mal vždy blízko k  bylinám rozhodujúce. Orientácia bola jednoznačná „orientálna medicína“ ako sa nazývala vtedy. Dnes tradičná čínska medicína.

Každá skúsenosť v živote vás posunie dopredu a otvoria sa vám nové možnosti. Táto skúsenosť ma zaviedla na dlhú cestu poznávania a objavovania úplne iného sveta. Sveta duality, energií, lásky, liečenia, mystiky a múdrosti starých majstrov. Vo svojom živote som mala naozaj šťastie na výnimočných majstrov, ktorí ma posunuli na vyššiu úroveň vnímania.
Tradičná čínska medicína sa stala natrvalo mojím domovom, láskou, neustálym objavovaním pravdy a duše. Som praktikant s niekoľkoročnou skúsenosťou z celej oblasti piatich pilierov TČM a CČM, SUJOK terapie, Aurikoterapie, TUINY a mnohých ďalších. Najviac mi prirástla k srdcu dietetika tá je 80 % úspechu na cesta za zdravím, vitalitou, šťastím a láskou. Akupunktúra je 10 % úspechu posunutia informácie vo vašom tele na ozdravný proces. Bylinná terapia je 10 % dodania lásky a sily matky ZEME. Čínska medicína a jej filozofia je len cesta, ktorou môže kráčať za dlhovekosťou, nájsť sami seba a svoju dušu.

Pred piatimi rokmi som vybudovala WU SING centrum v Banskej Bystrici, kde sa ľudia môžu zoznámiť s výživou podľa piatich elementov. Prakticky si vysúšať prácu s jednotlivými potravinami, objaviť nové kulinárske dobrotky, nájsť spriaznené duše túžiace po zdravom životnom štýle ale predovšetkým nájsť sami seba, svoju konštitúciu, potraviny,  či stravu vhodnú pre nich. Ak objavíte seba, získate viac ako len pevné zdravie. Pracovať s potravinami, pripravovať si jedlo plné výživy, zdravia a vitality si vyžaduje aj trochu múdrosti a skúsenosti. Toto všetko môžete zažiť práve na našich štúdiových vareniach v jednotlivých elementoch ako sú: DREVO, OHEŇ, ZEM, KOV, VODA. Hravo, ľahko, zdravo a výživne.

Na našom prvom stretnutí v LIGHTHOUSE CLUBE vám ponúknem naživo ako sa Vianočné sviatky dajú zvládnuť zdravo, chutne, výživne, ľahko a hravo. Môžete sa ponoriť do chutí a vôní výživy podľa 5 elementov. Pre zvedavcov všetko ostatné na mojej stránke www.vyziva5elementov.eu

Teším sa na vás na našom prvom stretnutí. Soňa

Leave your thought