OTVÁRAME NOVÝ KURZY V NOVOM ROKU 2018 – Senior program QI KONG A VIBRÁCIE (60+)

Milí seniori,

od januára 2018 si vás dovoľujem pozvať na hodiny rezervované iba pre vás. Nezávisle od veku, nezávisle od toho, čo robíme a čo nás napĺňa, základom všetkého je ZDRAVIE. Zdravie fyzické, emocionálne a mentálne. Nestačí byť fyzicky fit. Ak zadržiavame hnev, agresivitu a iné negatívne emócie, táto energia zostáva v tele a nabíjame ňou naše telo. Ako?

70% nášho tela tvorí tekutina. My nabíjame touto emočnou informáciou vodu v našom tele a tá ju šíri ku každej bunke. Celé naše telo je plne emócie, ktorou sme sa my sami infikovali – práve tým nespracovaním danej emócie.

Ako ten „močiar“ plný negatívnych emócií nahromadených za celé tie roky vyčistiť, aby sme sa mohli znovu tešiť zo života, cítiť ľahkosť a aby voda v našom tele bola čistá a plná života? Príďte a naučíte sa.

Mentálne si sami spúšťame psychosomatické ochorenia, keď sa naše dýchanie skracuje a zrýchľuje práve v dôsledku strachov. Strach nás „núti“ robiť veci, ktoré robiť nechceme a tým uzatvára cirkuláciu krvi a naše srdce.

Základom zdravia je preto dostatočná a správna cirkulácia krvi. Ak cirkulácia krvi stagnuje, vytvárajú sa bloky a energia v tele neprúdi tak ako má. Cítime sa uzimení a unavení. Reagujeme podráždene, máme pocity nepokoja a stresu. Červené krvinky v našom tele roznášajú kyslík, výživu a emocionálny pocit. Toto všetko tvorí energiu.

Cievny systém je tvorený približne 120.000 km ciev, z čoho 74% tvorí mikrocirkulácia. Vo vyššom veku potrebujeme telu pomôcť viac ako keď sme boli mladí a mali dostatok vnútornej sily. Vo vyššom veku sa treba napojiť na energiu pečene a obličiek. Tam však veľakrát sídli hnev a blokuje tak spojenie.

Môj učiteľ, Majster Zhen Hua Yang, mi odovzdal veľa vedomostí z oblasti taoizmu, hlbokého čínskeho učenia o zdraví človeka starého 5.000 rokov.

Poďme preto spolu urobiť niečo pre svoje telo, aby sme mali možnosť dlhšie realizovať naše plány, sny a užívať si život vo vysokej vibrácii 😊aby vyšší vek neznamenal prežívanie, ale naopak užívanie si života.

Našou témou budú rozhovory o špeciálnej strave, ktorá v zimnom období stimuluje činnosť orgánov ako sú pľúca, hrubé črevo a tenké črevo.

Budeme sa venovať špeciálnym cvikom iba pre seniorov, ktoré nezaťažujú telo fyzicky ale veľmi jemne rozhýbu cirkuláciu krvi vo vašom tele tak, že sa opäť budete cítiť sviežo a vitálne. Skrátka, budete odchádzať s úsmevom. Veľmi sa na vás teším. Bude to čas iba pre nás. Doprajme si ten luxus a stretnime sa v priestoroch Lighthouse clubu každý pondelok a stredu v čase 10.00 – 11.00 hod. Vstup je možný po zakúpení špeciálnej zľavnenej permanentky pre seniorov v hodnote 30 EUR platnej na 10 vstupov. Prvá hodina bude v pondelok 8.1. 2018.

Veľa sa naučíte a váš život obohatíte niečím, čo v Číne motivuje seniorov cvičiť v parkoch a čo sa odráža na ich zdraví a šťastí.

Program VIBRÁCIE pre seniorov 60+

 1. Danthianove dýchanie
 2. Reset
 3. Energia 1 a Energia 2
 4. Cviky na vibráciu celého tela (jednotlivé časti tela)
 5. Toe walking with arm strech upwards. Fetal position
 6. Vibrácia tela (20 minút)
 7. Energy charge – nabíjanie sa  energiou
 8. Double arm swiming – dve plávajúce ramená
 9. Catch the moon
 10. Bear walk – medvedia chôdza
 11. Water wave – jednoduchá vodná vlna
 12. Monkey strech – naťahujúca sa opica

Registrácia je nutná formou SMS na 0903 593 777, alebo  0918  645 230 alebo emailom na zatkova@lighthouseclub.sk, prípadne na terapie@lighthouseclub.sk.

Leave your thought