Prednáška ERI – lekárske diagnostické zariadenie. Prvá aplikovaná technológia bioelektronickej medicíny.

Milí priatelia,

lieky a injekcie v budúcnosti nahradí  nahradí bioelektronická medicína. V auguste 2016 vyhlásila materská firma Google, že zakladá novu firmu BIOELECTRONICS, ktorá bude liečiť ľudské choroby pomocou úpravy elektronických signálov v tele.

Ako ste už možno postrehli, Lighthouse Club od septembra 2016 ponúka službu holistickej diagnostiky pomocou ERI terapie. Mnohí z vás však nemajú informácie a kontakt s týmto novým smerom diagnostiky a liečenia.

Pozývam vás na prednášku, ktorá sa uskutoční v  piatok 3.3. v čase 17.00 – 18.30 , kde sa s vami podelím o svoje poznatky a zároveň si budete mat možnosť pozrieť, ako zariadenie pracuje a aké výsledky a informácie poskytuje.

Od roku 2003 , kedy bolo vedecky potvrdené, že ľudské  telo je elektromagnetické pole , v ktorom sa šíria informácie pomocou nervového- endokrinného-imunitného systému, otvorili sa dvere a možnosti ako lepšie spoznať vlastné telo a vedieť ho harmonizovať, čiže liečiť.

Klasická medicína vníma telo chemicky a meria ho v laboratóriu, a následne pomocou farmaceutických liekov a injekcií mení hladiny v tele.

Bioelektronická diagnostika a liečenia nás posuva na omnoho jemnejšiu úroveň nášho tela. Na úroveň elektrických signálov a elektrického napätia buniek. Na rozdiel od biorezonančných prístrojov, nás táto medicína posúva na úroveň merania elektrického napätia buniek, čo je úplne nový rozmer informácií.

Prečo je elektrické napätie buniek tak dôležité pre zistenie príčiny ochorenia?

Časopis CANCER publikoval zaujímave zistenie: naše bunky fungujú ako malé batérie, ktoré si udržujú napätie medzi vnútorným a vonkajším prostredím bunky.Ak napätie klesne pod 30 V , bunka sa mení na rakovinovú. Mení sa jej polarizácia na opačnú. Práve zmena napätia na bunke je príčinou našich ochorení. Lekárske zariadenie ERI môže diagnostikovať a upravovať toto napätie.
Cena prednášky je 12 EUR. Je možnosť dohodnúť aj individuálne terapie.  V prípade záujmu sa prosím registrujte mailom na zatkova@lighthouseclub.sk alebo telefonicky na 0903 593 777 v čase od 11.00 – 14.00., formou SMS kedykoľvek. Registrácia je nutná najneskôr 48 hodín pred podujatím!
Srdečne vás pozývam!
S úctou
Martina

Leave your thought