Zlepšite svoju mikrocirkuláciu pomocou Kyäni!

Milí  priatelia,

zo všetkých strán sa na nás sypú informácie ako omladiť svoje telo, ako očistiť svoje telo i dušu od nánosov života a vrátiť si tak stratenú vitalitu, a ak sa objaví choroba, ako sa vyliečiť. Informácií je toľko, že chceme všetko vyskúšať, lebo ničomu neveríme a chceme uvidieť, čo zafunguje. Keď niečo nezafunguje okamžite, odchádzame a nepokračujeme. Hľadáme ďalej.

Faktom ale zostáva tá najjednoduchšia vec. 99,9% chorôb a problémov pramení zo zlej cirkulácie krvi. 74% nášho srdcovo-cievneho systému tvorí mikrocirkulácia (vlásočnice). Ak chceme telo okysličiť, zohriať, vyživiť a odviezť z neho toxíny, mali by sme nájsť cestu práve k zlepšeniu mikrocirkulácie.

Okrem meditácií a jogy s danthianovým dýchaním, ktoré mi pomohli v období ochorenia, pravidelne užívam prípravky Kyäni. Prečo?
Dlho som si myslela, že najdôležitejší plyn pre naše telo je kyslík. Ale keď sa liečite, veľa informácií vám dá úplne iný obraz o pravde. Takže v roku 1998 bola udelená Nobelova cena za molekulu roka. Bol ňou oxid dusnatý (NO). Tak dôležitý pre naše telo!

Niekoľko faktov od vedcov a lekárov:

  • V roku 1987 sa vedecky zistilo, že takmer každá bunka organizmu produkuje oxid dusnatý
  • V roku 1992 sa oxid dusnatý vyhlásil za MOLEKULU ROKA
  • V roku 1998 bola udelená Nobelova cena objaviteľom tejto molekuly

Prečo je tak významný tento toxický plyn v našom tele? Dobrá otázka. Dopátrala som sa, že :

  • NO v nervových bunkách slúži na prenos informácií
  •  NO vznikajúci v bielych krvinkách slúži na ochranu voči infekcii a nádorovým bunkám

Najdôležitejšia funkcia tejto malej molekuly je rozširovanie priesvitu krvnej cievy. Umožňuje uvoľnenie hladkých svalov ciev, čím umožňuje lepšie prekrvenie orgánov a zníženie tlaku krvi – inak povedané, zlepšuje mikrocirkuláciu, čiže 74% nášho krvného obehu.
Každé ráno si dávam prípravok Kyäni Nitro FX Extreme. Prečo?Obsahuje výťažky z rastliny NONI, ktorá stimuluje tvorbu NO.

Ovocie NONI – Morinda citrifolia
Okrem flavonoidov a karotenoidov obsahuje aj irydoidy. Práve irydoidy sú najúčinnejší prostriedok pri obranyschopnosti organizmu. Nestrácajú účinok spracovaním a skladovaním.

Má veľmi vysoký obsah biologicky viazaného mangánu, ktorý chráni bunky pre voľnými radikálmi, udržiava zdravý metabolizmus, výživu kostí, pomáha pri detoxikácii, boji proti plesniam, regenerácii organizmu, úprave hormonálneho systému, cukrovke, rakovine hrubého čreva, nespavosti, kožných problémoch, anémii, glaukóme….

Takže ak máte potrebu sa dozvedieť viac, zavolajte, alebo si prečítajte viac.
V zimnom období odporúčam tieto prípravky.

S úctou,
Martina

S láskou
Martina

Leave your thought