Oleje na leto do dennej kozmetiky a do podpory zdravia

Milí priatelia,

osobne používam na tvár oleje firmy BEWIT. Na obdobie leta som si zakúpila Bewit Coffe. Oleje sú veľmi cenovo dostupné a majú výbornú kvalitu. Sú 100% prírodné, vegánske, na princípoch ahinsa, raw. Olej okrem tváre odporúčam aj na problematické partie. NNiektoré dievčatá z klubu ho používajú a sú veľmi spokojné.  Hlavne v období sucha je veľmi dobré ho zaradiť medzi dennú kozmetiku. Ďalej Vám odporúčam prípravok BEWIT PRAWTEIN WOFERT. Ak si prečítate, čo obsahuje, určite pochopíte komplexnosť a jedinečnosť prípravku, mimo fakt, že veľmi chutí a na leto sa priam pýta. Jeseň začnete na úplne inej úrovni zdravia. Rovnako som pridala prípravok na detox, ktorý aj počas leta pomáha udržať toxickú rovnováhu v tele.

Volajte, ak Vás zaujíma cena, dostupnosť prípravku, či priamo jeho kúpa. Teším sa na Vás aj osobne v dočasných priestoroch (Bulharská 35, Trnava), kde si oleje môžete vyskúšať.

Pekné letné dni

Martina

BEWIT COFFE

Olej se používa ako základ v anti-celulitidových a zoštíhlujúcich znesiach. Obsahuje enzýmy, vitamíny a vysoký obsah kofeínu. Tento olej sa radí na špičku anti-aging prípravkov a vyhľadávajú  ho celebrity celého sveta. Kávový olej si môžete aplikovať neriedený na tvár alebo masírovať problematické partie. Pleť ukľudňuje, krásne čistí a udržuje jej primeranú vlhkosť. Perfektne se vstrebáva, zanechává jemný sametový pocit na pokožke a poznateľne vonia. Vhodný pre všechny typy pletí, v každom veku.

BEWIT PRAWTEIN WOFERT

Obsahuje okrem Omega komplexu ešte 28 stopercentne prírodných ingrediencií. O niektorých z nich:

Tinospora cordifolia ( v sanskrite znamená “nektár nesmrteľnosti”) – podľa legendy mala liečiť všetky neduhy ľudstva.

Pôsobí komplexne na naše telo, vrátane omladenia.

Peľ z Borovice Halepskej – podporuje plodnosť, aktivitu pečeňových buniek, detoxikácia pečeňových buniek. Odstraňuje žltohnedé škrvny na pokožke tak, že zostáva čistá. Obsahuje vitamíny C,E,B. Znižuje hladinu cholesterolu, a chráni telo pred voľnými radikálmi. Posilňuje imunitný systém. Pôsobí protizápalovo, posilňuje antivírovú ochranu. Ochraňuje pankreas. Podporuje vylučovanie inzulínu, čím zmierňuje príznaky cukrovky.

Maca peruánska – peruánsky ženšen. Podporuje harmóniu tela, reguluje hormonálnu, enzymatickú aktivitu – nastoluje homeostázu. Podporuje duševnú bdelosť, energiu, libido, pôsobí proti depresiám, úzkostiam, zlepšuje tonus ochabnutého svalstva.

Gynostemma pentaphyllum – nepravý ženšen. V Číne sa pre svoje liečivé účinky používa pri únave, spomalení starnutia, zlepšenie sexuálnych funkcií.

BEWIT PRAWTEIN® DX   (DETOX):

je jedinečný výrobok zostavený z najkvalitnejších superpotravín, bylín, pupeňov stromov, CTEO® esenciálnych olejov v certifikovanej BIO kvalite. 100% prírodný – bez akýchkoľvek syntetických aditív, farvív, plnidiel a stabilizátorov. Je určený k detoxikácii organizmu . Obsahuje okrem omega komplexu aj 33 stopercentne prírodných ingrediencií. Vetšina použitých surovín a celý výrobný proces prebieha v RAW kvalite – pri teplote do 42 stupňov Celsia. 100% vegetarian a vegan.

OBSAHUJE:

BIO RAW Theobroma Cacao / Kakaové boby

BIO RAW OMEGA COMPLEX (Fucus Serratus / Chaluha pilovitá, Fucus Vesiculosus / Chaluha bublinatá, Ascophyllum Nodosum / Chaluha, Pelvetia Canaliculata / Chaluha, Laminaria Japonica / Mořská chaluha Kombu, Himanthalia Elongata / Mořská chaluha, Ulva Spiralis / Atlantik Spirulina, Saccharina Latissima / Čepelatka cukrová, Alaria Esculenta / Čepelatka jedlá, Carrageenan / Karagenan, Palmaria Palmata / Chaluha)

BIO Helianthus Annuus Seed Oil / Slunečnicový olej

BIO Molasses / Melasa

BIO RAW Helianthus Annuus Seed / Slunečnicové semínko

BIO RAW Ceratonia Siliqua / Rohovník obecný (Karob)

BIO RAW Coriandrum Sativum / Koriandr setý

BIO RAW Aloe Vera gel / Aloe pravá

BIO Agave Syrup / Agávový sirup

BIO RAW Vitis Vinifera / Rozinky Sultana

BIO RAW Urtica Dioica / Kopřiva dvoudomá

RAW Emblica Officinalis / Emblika lékařská (Indický angréšt, Amalaki)

RAW Trigonella Foenum-Graecum / Pískavice řecké seno

Hordeum Vulgare / Ječmen setý

RAW Tinospora Cordifolia / Chebule srdčitá

BIO RAW Taraxacum Officinale / Smetánka lékařská

BIO RAW Arthrospira Platensis / Spirulina

BIO RAW Juniperus Communis / Jalovec obecný

BIO Vaccinium Myrtillus / Brusnice borůvka (Divoké borůvky)

BIO RAW Fucus Vesiculosus / Chaluha bublinatá

BIO RAW Cucurbita Pepo Seed / Dýňové semínko

BIO RAW Cannabis Sativa Seed / Konopné semínko

BIO Sambucus Nigra / Bez černý

Auricularia Auricula-Judae / Boltcovitka bezová (Jidášovo ucho)

RAW Glycyrrhiza Glabra / Lékořice lysá

 

Leave your thought