NOVINKA! Klubové večery s Martinou – prvý už 19.5.2017!

Milí priatelia,

jeden múdry človek raz povedal:

“Radosť je viac ako potešenie a šťastie.”

Je to niečo omnoho jemnejšie, nežnejšie, podobné kvetinke. Ak si človek môže zvoliť, mal by sa rozhodnúť pre radosť. Je to jemná harmónia. Prežívate ju keď nastane súlad medzi telom, mysľou a srdcom. Niečo z pocitu radosti patrí telu, niečo mysli, ale hlavná časť patrí srdcu. Radosť obsahuje potešenie, šťastie a ešte niečo naviac.

Nezostávajme však iba pri radosti. Radovanie je lepšie. Nemá bodku. Radovanie je umenie, je to skutočný život. Radovanie totiž obsahuje aj smútok. Keď radosť skončí, pomaly prechádza do smútku. Obsahuje jeden i druhý vrchol. Inak to nejde. Iba vtedy je to život, iba vtedy je to plynutie. Iba vtedy je to celistvosť, nie odpojenosť (schizofrénia).

Pozývam vás na stretnutie v piatok 19.5. 2017 o 17.00 hod.  Nielen rozhovory a zamyslenia, ale hravou formou aj spev, hudba, či tanec bude jeho súčasťou. Pripravíme aj občerstvenie, lebo noc je dlhá:)

V prípade záujmu je potrebná registrácia formou SMS na čísle 0903 593 777, alebo e-mailom na: zatkova@lighthouseclub.sk (poprosíme zaslať meno, priezvisko, mobil, email). Vstupný poplatok je 15 EUR / člen klubu a 20 EUR / hosť.

Teším sa.

S úctou a láskou

Martina

Leave your thought