Magnetoterapia a BEMER – rehabilitačno-fyziatrická metóda 18.5. o 19.00 hod

Vážení priatelia,
pripravili sme pre vás prednášku tento krát na tému “Magnetoterapia a BEMER v LighthouseClube”. Dovoľujeme si vás srdečne pozvať na príjemné relaxačné posedenie, v rámci ktorého si porozprávame bližšie o tejto starej rehabilitačno-fyziatrickej metóde a jej pozitívach.

O naše telo by sme sa mali starať nie len v chorobe, ale aj pri dobrom zdraví, ktoré nám permanentne narúša stres, zlé životné prostredie, nekvalitná strava, slabá psychohygiena a náročný režim v práci. Dlhodobé pôsobenie uvedených a mnohých ďalších negatívnych faktorov postupne narúša harmóniu v tele, ktorú sa v uponáhľanom tempe snažíme s rôznymi výhovorkami potláčať liekmi namiesto toho, aby sme spomalili a zamysleli sa nad tým, ako to zmeniť inak ako zvykneme..
Pokúsime sa zodpovedať si na otázky, ktoré o magnetoterapii možno neviete, povieme si o predsudkoch, skutočných faktoch, zároveň budete mať možnosť si vyskúšať a pocítiť jej príjemné pôsobenie na vaše telo.

LighthouseClub má k dispozícii pre vás úžasný medicínsky certifikovaný terapeutický prístroj BEMER, ktorý vám touto formou radi priblížime.

V prípade záujmu o prednášku je potrebná registrácia mailom na terapie@lighthouseclub.sk alebo na zatkova@lighthouseclub.sk, prípadne formou SMS na čísle 0903 593 777. Cena prednášky je 7 EUR.

Tešíme sa na vás,

Ada

Leave your thought