NEPREMEŠKAJTE! MOHENDŽODÁRO tantra jóga – ŠŤAVNATÁ JÓNI – už túto sobotu!

Milé priateľky,

už túto sobotu 3.6. 2017 vás pozývame ďalší workshop z cyklu UCELENÝCH  SYSTÉMOV  CVIČENÍ A MEDITÁCIÍ  MOHENDŽODÁRO  – TANTRA JOGA – URČENÝ VÝHRADNE PRE ŽENY

Spoločne prejdeme 4. asány Materského okruhu Mohendžodáro a cvičením Mohendžodáro. Budeme tancovať, pracovať s dynamikou panvového dna, relaxovať a meditovať. Objavovať a preciťovať svoju Vnútornú ženu a jej aspekty.

Jednotlivé stretnutia na seba tematicky nadväzujú a dopĺňajú sa. Spoločne vytvárajú jedinečný koncept Materského okruhu Mohendžodáro – tantra jógy.

Všetko, čo sa na workshopoch naučíte môžte okamžite použiť doma ku zlepšeniu vlastného zdravia. A to ako sexuálneho, tak v oblasti malej panvi, zlepšenie gynekologických problémov (výtoky, bolesti…)

Téma workshopu 3.6.  2017: MOHENDŽODÁRO tantra jóga – ŠŤAVNATÁ JÓNI

aspekt: MILENKA – PROSTITUTKA

Podpora sexuality a milovania.

Symbolizuje premenu rodovej a sexuálnej sily v dávanie života s láskou.

PROGRAM A ČO SA NAUČÍTE

  • ženská aktívna meditácia KUNDALINI CLASSIC
  • cvičenie 4. asány – aspekt MILENKA – PROSTITUTKA
  • opakovanie 1. 2. asány a 3. asány
  • UZAVRETIE MATERSKÉHO OKRUHU MOHENDŽODÁRO
  • zasväcovací rituál s cvičením MATERSKÉHO OKRUHU MOHENDŽODÁRO
  • Meditácia NATARAJ – “Splývam s tancom, stávam sa tancom a v tom odovzdaní sa vytváram svoju prítomnosť…Tancujem v meditáci.”

 

TANTRA JÓGA VEĽMI PRIAZNIVO OVPLYVŇUJE ZDRAVIE ŽENY, JEJ VITALITU A KRÁSU.

O MOHENDŽODÁRE:

Mohendžodáro je ženský rituál. Bol vytvorený a odovzdávaný tantrickými kňažkami v období tantrickej civilizácie 4000 rokov pred nl.

Táto civilizácia označovaná ako Harrapská trvala okolo 8 000 rokov. Hlavnú pozornosť mala žena, žena kňažka a rozvoj vedomia a sexuality. Preto bola neskôr označovaná ako tantrická. Dochovala sa ako rituál odovzdávaný v matriarchálnych rodinách v Indii.

Ženy, ktoré pravidelne cvičia tantra-jógu sú známe svojou krásou a sviežosťou do vysokého veku.

Priniesť si: deku, šatku (na meditáciu), meditačný vankúš, voľné a pohodlné oblečenie – môže byť aj SUKŇA na podporu svojej vnútornej ženy, alebo šatka opásaná okolo bokov.

V prípade záujmu o prednášku je potrebná registrácia formou SMS na čísle 0903 593 777, alebo e-mailom na: zatkova@lighthouseclub.sk (poprosíme zaslať meno, priezvisko, mobil, email). Cena workshopu je 20 EUR. Registrácia sa považuje za potvrdenú po obdržaní platby poplatku – najneskôr do 4 dní pred začiatkom podujatia. Registrácia bez platby sa považuje za nepotvrdenú.

Keďže sa v priestoroch klubu prezúva, poprosíme účastníkov si priniesť vlastné prezúvky.Vchodové dvere budovy sú počas víkendov zatvorené, volajte prosím na číslo 0903 593 777 a otvoríme vám. V klube sa dá zakúpiť voda, čaj a káva.
Tešíme sa na vás,

Lighthouse club

Leave your thought