Na letnú dovolenku bez liekov a len s olejmi doTERRA? Skúste to! 13.6. 2016

Milé dámy,

srdečne vás pozývame na prednášku Martiny Zaťkovej zameranú na esenciálne terapeutické oleje doTERRA.

Blíži sa čas letných dovoleniek a mnohí z nás budú tráviť dlhší čas mimo domov, na dovolenkách v zahraničí a či doma v prírode. Terapeutické 100% esenciálne oleje môžete využiť ako úžasnú prírodnú lekárničku.

Problémy s trávením a metabolizmom, eliminácia baktérií a vírusov, ošetrenie škrabancov a drobných raniek, schladenie organizmu, prvá pomoc spálenej pokožke po opaľovaní, ochrana proti hmyzu….  toto všetko  vám pomôžu riešiť doTERRA esenciálne oleje.

OnGuard – pôsobí na elimináciu vírusov, a baktérií
Levanduľa – ľahšie hojenie škrabancov a raniek, upokojenie v strese, ukľudnenie
Oregano- prírodné atibiotikum
Peppermint – pre osvieženie, schladenie alebo aj pre zahriatie, keď potrebujeme vyrovnať teplotu
Lemon, Wild Orange – detoxikačný a energizujúci pitný režim, zásobuje organizmus kyslíkom a vitamínom C

Príďte sa dozvedieť viac! Prednáška je zdarma.

Tešíme sa na Vás!

Registrácie buď telefonicky na 0905 345 888  alebo mailom na recepcia@lighthouseclub.sk

 

Čo sú to esenciálne oleje?

Esenciálne oleje sú prírodné aromatické zlúčeniny, ktoré sa nachádzajú v semenách, kôre, stonkách, kvetoch a iných častiach rastlín. Môžu mať krásnu aj silnú vôňu. Ak ste už niekedy dostali ružu, prešli sa po levanduľovom poli alebo privoňali k čerstvo nakrájanej mäte, zakúsili ste aromatické vlastnosti esenciálnych olejov. Esenciálne oleje môžu zlepšiť náladu, upokojiť zmysly a vyvolať silné emocionálne reakcie. Možnosti esenciálnych olejov však prekračujú ich voňavé čaro.

Prečo doTERRA®?

CPTG Certifikovaná čistá terapeutická trieda
doTERRA® certifikované čisté esenciálne oleje terapeutickej triedy (CPTG) sú čisté,  prírodné, aromatické zlúčeniny starostlivo získavané z rastlín.

Neobsahujú prídavné látky ani umelé prísady, ktoré by oslabili ich aktívne kvality, a neobsahujú znečisťujúce látky ako pesticídy alebo iné chemické pozostatky. Rovnako ako je dôležité udržať znečisťujúce látky mimo našich olejov, je tiež nevyhnutné zaistiť prítomnosť správnej úrovne aktívnych zlúčenín na zaistenie bezpečnosti a efektívnosti. O mnohých olejoch sa tvrdí, že sú liečivé. Niektoré z nich môžu byť čisté, no iba niekoľko prejde prísnymi testovacími normami pre chemické zloženie.

Certifikované čisté esenciálne oleje terapeutickej triedy (Certified Pure Therapeutic Grade®, CPTG) doTERRA sú krížovo testované pomocou hmotnostnej spektrometrie a plynovej chromatografie na zaistenie čistoty výťažku a účinnosti zloženia každej dávky.

doTERRA úzko spolupracuje s globálnou sieťou vedúcich chemikov a pestovateľov v oblasti esenciálnych olejov, aby spolu vybrali rastlinné výťažky z tých správnych druhov, ktoré rastú v ideálnych podmienkach a zbierajú sa v správnom čase. Aromatické zlúčeniny rastlín ručne extrahujú skúsení destilatéri a prechádzajú chemickou analýzou na zabezpečenie čistoty a zloženia. Certifikované čisté esenciálne oleje terapeutickej triedy doTERRA predstavujú najbezpečnejšie a najblahodárnejšie oleje dostupné na dnešnom trhu.

Ako ich používať?

Esenciálne oleje sa používajú pri širokej škále aplikácií pre emočné a fyzické zdravie. Môžu sa používať samostatne alebo v komplexných zmesiach, čo závisí od používateľovej skúsenosti a požadovaných účinkov. Esenciálne oleje sa zvyčajne podávajú jedným z troch spôsobov:

  • aromatickým rozptyľovaním
  • lokálnou aplikáciou na pokožku
  • vnútorným užívaním ako potravinové doplnky.

Používanie esenciálnych olejov môže byť nesmierne jednoduché a zároveň môže zmeniť Váš život. Spolupráca s niekým, kto esenciálne oleje už používa, umožní začínajúcim používateľom, aby mali prospešnejšie a príjemnejšie skúsenosti. Esenciálne oleje sú prirodzene bezpečné a keď sa postupuje podľa pokynov, majú len málo nežiaducich účinkov (ak vôbec nejaké). Sú však silne koncentrované a mali by sa používať opatrne. Uistite sa, že používate len čisté, terapeutické esenciálne oleje a dodržiavate všetky upozornenia a pokyny na etikete.

Esenciálne oleje by sa nikdy nemali dávať do očí alebo zvukovodov. Po výskyte začervenania alebo podráždenia pri lokálnom použití na postihnutú oblasť jednoducho naneste rastlinný olej, ako napríklad frakcionovaný kokosový olej — voda esenciálne oleje nerozpúšťa. Ak ste tehotná alebo pod lekárskym dohľadom, poraďte sa pred použitím esenciálnych olejov so svojím lekárom.

Leave your thought