Moja vlastná hodnota seminár 23.4. 2016

Ahoj odvážna KRÁĽOVNÁ,

cítiš na svojom tele i vo svojej duši, že je časť ŽIŤ NAPLNO ? Túžiš odhodiť poddajnú slúžku alebo zaspatú princeznú v sebe, aby sa mohla zrodiť KRÁĽOVNÁ ? Srdečne ťa pozývam na pokračovanie semináru o sebaláske. Máme úžasný jarný čas, keď sa všetko sadí do zeme, koľko lásky a pozitívnej energie si vložíme do našich snov, toľko sa nám ich zhmotní. Dámy pripravte sa na jazdu do svojej duše, budeme odhadzovať okovy, ktoré nás brzdia vo vlastnej ceste našej jedinečnosti.

Pozývam vás zobudiť hadiu silu ženskosti, pocítiť svoje srdcia, a otvoriť svoju intuíciu.

Tvorite si život podľa seba? Viete, aký je váš talent? Užívate si to tu?

Chodíte do práce, ktorú nemusíte ? Stretávate sa s ľuďmi, ktorí vás vyčerpávajú ? Neviete povedať nie svojej rodine či priateľom ? Robíte stále veci, ktoré vás nebavia ? Ešte stále je niekto alebo niečo pre vás dôležitejšie ako vy sama.

Práca s vlastnou hodnotou nám ukáže, ako využívame vlastné zdroje a talenty,  s ktorými sme sa narodili. Ako sme prijali samé seba. Či sme zostali v období princeznej alebo sme sa stali kráľovnami vlastného kráľovstva. Každá z vás si bude hľadať  svoju vlastnú cestu, pozriete sa na to akú hodnotu máte podľa vás na tomto svete. Poskladajú sa vám súvislosti, ktoré sa vám na základe vášho vnímania seba,  zrkadlia v bežnom živote. Či už v hodnote peňazí alebo hodnote vzťahov.  Pomocou svalového testu, používaním liečivých esencií , vedenými meditáciami budeme liečiť vzťah k sebe samej.

Výsledkom vašej práce bude zistenie po čom vlastne TÚŽIM JA – moje skutočné JA. A kde je môj smer.

Dátum: 23.4. 2016, 10 – 17.00

Cena pre člena: 49 EUR
Cena pre nečlena: 55 EUR
Max počet: 15 ľudí

Rezervácie telefonicky alebo formou SMS na čísle 090534588, 0903593777, alebo elektronicky na e-mailovej adrese: recepcia@lighthouseclub.sk, zatkova@lighthouseclub.sk

S láskou a s veľkým rešpektom k ženskosti
Martina

Leave your thought