MOHENDŽODÁRO tantra jóga – POHĹAD DO VESMÍRU -13.5. o 15.00hod

Milé priateľky,

pozývame vás na  UCELENÝ SYSTÉM CVIČENÍ A MEDITÁCIÍ  MOHENDŽODÁRO  – TANTRA JOGA – URČENÝ VÝHRADNE PRE ŽENY.

Spoločne prejdeme 4. asány Materského okruhu Mohendžodáro a cvičením Mohendžodáro.
Budeme tancovať, pracovať s dynamikou panvového dna, relaxovať a meditovať.
Objavovať a preciťovať svoju Vnútornú ženu a jej aspekty.

Jednotlivé stretnutia na seba tematicky nadväzujú a dopĺňajú sa. Spoločne vytvárajú jedinečný koncept Materského okruhu Mohendžodáro – tantra jógy.

Všetko, čo sa na workshopoch naučíte môžte okamžite použiť doma ku zlepšeniu vlastného zdravia. A to ako sexuálneho, tak v oblasti malej panvi, zlepšenie gynekologických problémov (výtoky, bolesti…)

Téma workshopu 13.5. 2017

aspekt: HEREČKA – HYSTERKA

Podpora kreativity, hravosti a uvedomenie si svojich emócií.

Symbolizuje schopnosť vyjadriť svoje emócie a potreby do vonkajšieho vesmíru.

PROGRAM A ČO SA NAUČÍTE

  • časť ženskej meditácie GÁJATRÍ (“Spievam posvätné mantry, oslobodzujem sa a v tanci venujem pozornosť na seba a do seba a tým podporujem psychidkú silu svojej vnútornej ženy.”)
  • cvičenie 3. asány – aspekt HEREČKA – HYSTERKA
  • opakovanie 1. asány a 2. asány
  • práca s energetickým vajíčkom a očistou maternice
  • ženská aktívna meditácia – KUNDALINI CLASSIC

TANTRA JÓGA VEĽMI PRIAZNIVO OVPLYVŇUJE ZDRAVIE ŽENY, JEJ VITALITU A KRÁSU.

O MOHENDŽODÁRE:

Mohendžodáro je ženský rituál. Bol vytvorený a odovzdávaný tantrickými kňažkami v období tantrickej civilizácie 4000 rokov pred nl.

Táto civilizácia označovaná ako Harrapská trvala okolo 8 000 rokov. Hlavnú pozornosť mala žena, žena kňažka a rozvoj vedomia a sexuality. Preto bola neskôr označovaná ako tantrická. Dochovala sa ako rituál odovzdávaný v matriarchálnych rodinách v Indii.

Ženy, ktoré pravidelne cvičia tantra-jógu sú známe svojou krásou a sviežosťou do vysokého veku.

Priniesť si: deku, šatku (na meditáciu), meditačný vankúš, voľné a pohodlné oblečenie – môže byť aj SUKŇA na podporu svojej vnútornej ženy, alebo šatka opásaná okolo bokov.

V prípade záujmu o prednášku je potrebná registrácia formou SMS na čísle 0903 593 777, alebo e-mailom na: zatkova@lighthouseclub.sk (poprosíme zaslať meno, priezvisko, mobil, email). Cena workshopu je 20 EUR. Registrácia sa považuje za potvrdenú po obdržaní platby poplatku – najneskôr do 4 dní pred začiatkom podujatia. Registrácia bez platby sa považuje za nepotvrdenú.

Keďže sa v priestoroch klubu prezúva, poprosíme účastníkov si priniesť vlastné prezúvky.Vchodové dvere budovy sú počas víkendov zatvorené, volajte prosím na číslo 0903 593 777 a otvoríme vám. V klube sa dá zakúpiť voda, čaj a káva.
Tešíme sa na vás,

Lighthouse club

Leave your thought