Prednáška – Detoxikácia olejmi doTERRA 10.5. o 18.00 hod.

Milé priateľky,

týmto si vás dovoľujem pozvať na ďalšiu voňavú prednášku s esenciálnymi olejmi doTERRA. Budeme sa v nej venovať zdraviu a aktuálnej téme detoxu.

Máme tu krásnu jar, i keď trochu chladnejšiu, a tá je spojená s prílevom ľahkej energie znovuzrodenia, so zmenami v prírode, aj v našich životoch.. prináša nám závan nového, pozitivity, nádeje, sily a slnečné dni. Jar je z pohľadu tradičnej čínskej medicíny obdobím pečene a jej regenerácie, ktorá úzko súvisí aj s očistou tela. Tak, ako si robíme jarné upratovanie v domovoch, mali by sme učiniť aj s naším telom, s láskou mu darovať a dovoliť tento proces..

O tom, čo všetko s detoxom súvisí, čo nevieme o našom tele a špeciálne o pečeni, prečo práve s ňou je detox spojený, čo sa v našom tele deje, keď pociťujeme známu “jarnú únavu”, keď nás prepadne nechuť a depresívne chvíľky cez jarné obdobie.., čo môžeme pre naše telo urobiť, ako mu pomôcť a zvýšiť si energiu, aby sme si neublížili  a tak ďalej si budeme hovoriť pri dobrom čajíku a s voňavými aj chutnými olejmi..

Zároveň budete mať možnosť sa oboznámiť a zapojiť do projektu “Detox s doTERRA”, ktorým vás budem sprevádzať. Získate nové poznatky o svojom tele a nás obohatíte o túto vašu skúsenosť

V prípade záujmu o prednášku je potrebná registrácia mailom na terapie@lighthouseclub.sk alebo na zatkova@lighthouseclub.sk, prípadne formou SMS na čísle 0903 593 777. Cena prednášky je 7 EUR.

Teším sa
Ada

Leave your thought