GRAVID JOGA s Miškou Líškou – nový kurz začína vo štvrtok 7.9. o 18.00 hod.

Milé mamičky,

veľmi nás teší váš záujem o hodiny gravid jogy v Lighthouse clube.  Dovoľte mi pozvať vás na kurz, ktorý začína  7.9.2017 o 18 hod v bodyroom Lighthouse Clubu.

Hodiny budú bývať pravidelne vždy vo štvrtok v čase 18.00 – 19.00 a bude ich viesť certifikovaná inštruktorka Michaela Líška. Na tejto hodine sa zameriame na správne dýchanie, ponaťahujeme si celé telo, ale hlavne si budete mať možnosť dopriať chvíľku iba pre seba a svoje dieťatko, naladiť sa na seba a spomaliť.

Cena kurzu je 8 x 5,5 EUR, tj. 44 EUR. V prípade predčasného ukončenia kurzu z dôvodu pôrodu sa alikvótna časť kurzovného vracia. Prvá hodina sa platí separátne – umožní vám to zoznámiť sa s inštruktorkou a rozhodnúť sa o ďalšom pokračovaní.

Pred hodinou gravid jogy – v čase 17.00 – 18.00 – máte možnosť zúčastniť sa hodín dýchania s certifikovanou inštruktorkou Martinou Zaťkovou. Na tejto hodine sa naučíte a precítite dýchanie do bruška, ktoré uvoľňuje sval psoas, ktorému sa hovorí aj sval duše. Jeho uvoľnením sa zlepší cirkulácia krvi vo vnútorných orgánoch v brušku a bábätko bude lepšie vyživované. Dýchanie vám pomôže nielen pred a počas pôrod, ale aj po ňom počas prvých emočne silných dní s bábätkom.  Harmonizujete svoju energiu a tým v sebe navodíte vnútorný pokoj a harmóniu, ktorú môžete s bábätkom zdieľať.

Danthianove dýchanie, ako ho nazýva východná kultúra, je dýchanie, ktorým sa naučíte dobíjať energiu každý deň, harmonizovať emočné kolísanie, ktorí vaši blízki podvedome pociťujú. Vďaka uvoľneniu nervového systému zlepšíte cirkuláciu krvi a otvoríte mikrocirkuláciu, ktorá tvorí až 74% srdcovo-cievneho systému. Otvorením srdcovo-cievneho systému otvoríte srdiečko láske, ktorá je najlepšou výživou pre vašich blízkych a bábätko.  Šíriť a vyživovať láskou je hlavná úloha ženy. Cena hodiny je 5 eur pre nečlena klubu a 4,5 eur pre člena klubu.

Radi vás budeme sprevádzať na vašej ceste. Registrácie  je nutná na zatkova@lighthouseclub.sk alebo formou SMS na 0903 593 777.

Okrem toho pripravujeme semináre s dulou určené nielen vám, ale aj vášmu partnerovi.

S láskou,

Martina a Miška

Leave your thought