ERI diagnostika – využite neinvazívnu diagnostiku a liečenie v Lighthouse clube

Milí priatelia,

radi by sme vám ponúkli využitie neinvazívnej diagnostiky a liečenia zariadením ERI.

ERI je lekárske zariadenie, ktoré funguje na poznaní o človeku, ktoré bolo vedecky objavené a ocenené Novelovou cenou.

Objav častice Bozón v atómoch prvkov v Cern-e vo Švajčiarsku a fakt,  že bozón sa ako nestabilná častica rozpadá na fotóny, v roku 2012 zmenil pohľad na fungovanie ľudského organizmu. Chémia dala svetu čo mohla a vymieňa ju fyzika.

Vedecky sa potvrdilo, čo pred desaťročiami povedal Einstein. Že človek je energia. Ezoterika vníma človeka ako svetelnú bytosť. Všetko sa potvrdzuje vedecky. Fotón je častica svetla, ktorá ak sa nachádza v atómoch O2, H2, horčíka, zinku, uhlíka, dusíka atď.,  z ktorých je naše telo tvorené a predstavuje svetelnú energiu, tak áno, človek prestáva byť hmotou o váhe. Je to energia, ktorá vibruje. Je to energia ktorá mení frekvencie a vibrácie a ktorá nemizne, ale len mení kvalitu.

Všetky tieto objavy sú tak mladé, že nie sú ešte súčasťou osnov univerzít, kliník, ministerstiev a predpísaných pravidiel. Všetky nové objavy sa do života dostávajú postupne a desiatky rokov. ERI je prvé lekárske zariadenie, ktoré nielen zmeria napätie na membráne buniek a frekvencie, ale dokáže jasne preukázať ochorenie a príčinu ochorenia. Časopis Cancer v decembri 2016 potvrdil, že rakovina začína v momente, kedy napätie na membráne bunky klesne pod 30 mV.

ERI dokáže  urobiť kompenzáciu do 15% hodnotových odchýlok na bunkách v disharmonickom (chorobnom) stave.

Nedokáže však urobiť trvalé vyliečenie. To potrebuje pacient urobiť sám. ERI ukáže príčinu, opakovanými sedeniami dokáže odchýlky kompenzovať, ak však človek nezmení v životnom štýle nič, čo aktivuje príčinu ochorenia, bude sa opakovane vracať do pôvodného stavu.

ERI nie je skratka k vyliečeniu. ERI lekárske zariadenie pomôže uvidieť, pochopiť, podať pomocnú ruku. Človek však vedome potrebuje kráčať sám. Nedá sa totiž zbaviť utrpenia, ak neodstránime jeho príčinu.

V auguste 2016 bola založená firma Bioelectronic, ktorej zakladateľmi sú najväčšia anglická farmaceutická firma, materská firma Google a Galvani. Začínajú pripravovať pre trh zariadenia, ktorými bude možné posunúť kvalitu liečenia človeka na novú úroveň v súlade s vedeckým poznaním. ERI je prvou lastovičkou neinvazívnej diagnostiky a liečenia, vytvorenej na poznaní omnoho hlbšom, ako doteraz bolo.

Svet ktorý žijeme, už dávno neexistuje. Otvoriť sa a zobudiť sa je dar, za ktorý môžeme byť vďační.

Pozývam vás na ERI individuálnu diagnostiku v Lighthouseclube. Registrácia a dohodnutie termínu je nutné formou SMS na 0903 593 777, alebo  0918  645 230 alebo emailom na zatkova@lighthouseclub.sk, prípadne na terapie@lighthouseclub.sk.

Cena diagnostiky:

Diagnostika  (90 min) –  150 EUR pre člena klubu, 180 EUR pre nečlena.

S úctou

Martina

Leave your thought