ČAROVNÁ MEMBRÁNA a diagnostika ERI lekárskym zariadením 12.1. 2018 o 17.30 hod.

Milí priatelia,

dovoľujem si vás pozvať na prednášku ČAROVNÁ MEMBRÁNA, kde poznania vedcov prekračujú hranice chápania ľudského tela a jeho fungovania, ktoré platili donedávna.

Písal sa rok 2006 a americky mikrobiológ Bruce Lipton napísal najlepší vedecký bestseller na svete. To, čo nedovolila publikovať jeho vedecká komunita, prezentoval celému svetu vlastnou knihou, kde zhrnul výsledky svojho vedeckého poznania. Nadväzuje tak na poznatky doktorky Candace Pert a mnohých iných vedcov, ktorí predkladajú medicíne jasné dôkazy o tom, že placebo a nocebo efekt, ako sila mysle pri liečení alebo ochorení, majú vedecky preukázateľný mechanizmus fungovania.

Pozývam vás na prednášku vedecko-dobrodružnú. Otvoria sa vám fakty, mnohokrát ocenené Nobelovou cenou, o vašej mysli, ale aj o možnosti spoznať fungovanie vášho tela a mysle ako spojených nádob. Pochopíte ich komunikáciu. To, čo východná kultúra pozná ako vnútornú  silu (silu viery v seba samého) už dávno, naša západná kultúra vedeckou cestou dokazuje len v posledných desaťročiach. 

Otvoríme tému Darwinovej teórie, ktorá bola už preukázateľne vyvrátená, rovnako ako tvrdenie, že gény sú naším osudom. Máme možnosť vydať sa na cestu života, ktorý je súčasnou realitou, lebo v ňom platia novoobjavené poznania a pustiť tak staré vzorce myslenia, ktorá nás brzdia v raste a držia v programe ochrany.

Prineste si so sebou iba otvorenú myseľ.

Prednáška sa uskutoční v piatok 12.1. o 17.30 hod. Pre členov klubu je cena 12 EUR, pre nečlenov je cena 15 EUR. Registrácia je nutná formou SMS na 0903 593 777, alebo  0918  645 230 alebo emailom na zatkova@lighthouseclub.sk, prípadne na terapie@lighthouseclub.sk.

Teším sa na vás 😉

S úctou,

Martina

Leave your thought