doTERRA špeciálna ponuka na NOVEMBER 2016 – 20% zľava na objednávky Onguard produktov do 30.11. 2016!

ONGUARD   – ide o jedinečnú zmes olejov od dōTERRA® vyvinutú na podporu zdravej imunitnej funkcie. Olej z divokého pomaranča skombinovaný s klinčekom, škoricou eukalyptom a rozmarínom, ponúkajú voňavú, prírodnú a efektívnu alternatívu k syntetickým prípravkom na podporu imunity.

On Guard, so svojou unikátnou vôňou, je jednou z najuniverzálnejších zmesí olejov od doTERRA. Je tiež bezpečný na čistenie povrchov, ktoré prichádzajú do kontaktu s potravinami, ako netoxický spôsob čistenia, alebo na čistenie vzduch rozptyľovaním do vzduchu.

On Guard je vynikajúci na eliminovanie vírusov, baktérií, dezinfekciu plesne, podporu imunitného systému, zápalu  močového mechúra, žlčník, ďasien, bolesti hrdla, chrípku, stresu a priedušiek.

On Guard dezinfikuje prostredie, je výborný na difúzovanie. Je výborný na likvidáciu patogénnych zón a ich kontrolu, napríklad pri čistení kuchýň, kúpeľní a nábytku, kde sa ľudia najčastejšie zdržiavajú. Plesne boli identifikované ako hlavný zdroj chronických respiračných ochorení, netoxický On Guard je ako stvorený na ich likvidáciu.

Informujte sa na zatkova@lighthouseclub.sk!

DoTerra vyrába celý rad produktov, ktoré uľahčujú použitie On Guard zmesi. Medzi tieto produkty patria pastilky na bolesť v krku, zubná pasta, tekuté mydlo, čistič do domácnosti… ako aj špeciálny balíček imunity (15 ml oleja Grapefruit, Lemon a On Guard. • On Guard (43 ml) Foaming Hand Wash • On Guard Toothpaste (113 g) • On Guard Beadlets (125 beadlets) • On Guard Softgels (60 vegetarian softgels)

Na všetky produkty objednané do 30.11.2016 je 20% zľava!!

Leave your thought