AROMATERAPIA

Aromaterapia
Vône dokážu o nás povedať veľa. Ak vám vonia Levanduľa, máte potrebu dobiť energiu, oddýchnuť si, pospať, upokojiť. Ak vás osloví vôňa pomaranču, túžite po radosti do života. Ak citrón, či bergamot sú tie, ktoré vám zakrútia nosom, pýtate si čistenie, odľahčenie.
Aromaterapia je stretnutie s olejmi. Počas 60 minútového stretnutia si môžete osobne privoňať k viac ako 60 olejom a objaviť o sebe to, čo čítaním textu o olejoch a ich účinkoch, prijatím olejom na základe rozhodnutia rozumom, zostáva skryté. Stretnutie býva vždy veľmi príjemné, radostné, voňavé. Ak hľadáte darček pre seba, alebo blízkeho, darujte si aromaterapiu.
Zaujímavosťou môže byť:
Bewit Bodyguard. Čo sa o ňom píše?
Receptúra zmesi BODYGUARD vychádza z výskumu, na ktorého pozadí je legenda. V 15. storočí vo Francúzsku skupina námorníkov okrádala mŕtvych. Napriek tomu, že v oblasti bol rozšírený mor, títo muži sa nenakazili. Po zadržaní boli, výmenou za miernejší trest, prinútení prezradiť zloženie zmesi, ktorá ich chránila pred chorobou.
Cieľom zmesi je podporiť vaše telo v jeho prirodzených imunitných schopnostiach. Dôležitý je turozmarín, ktorý posilňuje obranyschopnosť, má vplyv na normálnu funkciu dýchacieho systému, prispieva k dobrému tráveniu, prečisťovaniu organizmu, podporuje činnosť trávenia, žlčových ciest i pečene, povzbudzuje krvný obeh a pamäť, má vplyv na emočnú rovnováhu a celkovo osviežuje telo.
Ďalšie zložky zmesi tvorí klinčekový olej, ktorý je okrem iného antioxidant, olej z eukalyptu, ktorý sa tiež podieľa na silnej imunite a dobrej funkcii dýchacieho systému, škoricový a citrónový olej, ktoré opäť povzbudzujú prirodzenú odolnosť.
Okrem esenciálnych olejov sú v ponuke doplnky pre organizmus.
Ako zaujímavosť z ponuky vyberáme RAW SPIRULINU PLUS, ktorú máme v dispozícii. Môžete ju ochutnať a sami sa presvedčiť, že v porovnaní s prípravkami na trhu je veľmi chutná a chrumkavá. V takjeto forme som ju ja videla a ochutnala prvýkrát. Je plná minerálov, mikronutrientov, enzýmov, chlorofylu, kyseliny listovej a hlavne B12 (nedostatok B12 je v dnešnej dobe veľmi výrazný), všetko vo forme RAW.

Okrem výživových doplnkov, ja osobne používam za studena lisovaný olej z čerešní na pleť. Máte možnosť aj iných kozmetických prípravkov.

 

Pekný deň.

Leave your thought