Kolekcia oblečenia Dance of Soul z organickej biobavlny.

Dobrý deň,

Dance of Soul je značka oblečenia pre voľnočasové aktivity žien. V tomto období, kedy ženy sú úspešné, zvládajú úlohy matky, manželky, podnikateľky, úspešnej zamestnankyne, milej dcéry,….toľko energie vydávajú každú minútu dňa a vyživujú ňou okolie, že potrebujú čas iba pre seba. Robiť to, čo ich dobije, vyživí, aby mohli opäť pokračovať ďalej.  Obliecť sa do “živého materiálu, pestrých farieb, vhodných strihov,…je signál pre dušu, že majú čas pre seba.”Je to oblečenie, s ktorým by žena mala splynúť. Oblečenie, ktoré farebne, strihom, materiálom odráža to, čo cítite v danom období vo svojom vnútri. Pestrá paleta farieb, rôzne strihy, kombinácie materiálov (hodváb, biobavlna, bioúplet) dávajú možnosť výberu.

Môžete si vybrať z rôznych strihov nohavíc. S patentom dolu a sukničkou, cigaretový strih, s patentom dolu a bez sukničky, prekladané nohavice.

 

V ponuke máme tuniky, tričká, nátelníky, hodvábne topy – všetko zachováva ženskú energiu, nežnosť, eleganciu, žiarivosť.

 

Nohavice, tuniky, tričká, nátelníky, hodvábne topy sme doplnili šatkami a dajú sa zakúpiť aj hodvábne vankúše a meditačné vankúšiky, vhodné ako darček pre vás, alebo niekoho blízkeho.

V prípade záujmu o nákup oblečenia pre osobný odber, alebo do voľnočasového štúdia, môžete nás kontaktovať priamo na čísle: 0903593777, alebo cez e-mail: zatkova@lighthouseclub.sk.

Prajeme harmonické dni.

 

One Comment

  1. Zuzana
    3 hodiny ago

    Krasne 😘😘😘

    Reply

Leave your thought