Aké boli septembrové workshopy s majstrom Yangom?

Milí priatelia, 

Lighthouse klub po druhýkrát privítal majstra Zen Hua Yanga, v dňoch 20.-21.-22.9.2016. Tentokrát sa majster zameral nielen na program pre onkologických pacientov, ale svoje hlboké vedomosti zdieľal aj z oblasti stravovania, kde sme ochutnali vegetariánske, ale aj mäsové dobroty priamo od majstra a z oblasti športu. 

Program pre športovcov ukázal rozdiel a podstatu tréningu vonkajších a vnútorných svalov. Sila, ktorú človek nestráca a ak sa na ňu napojí, zostáva s ním aj po smrti, je tá vnútorná. Tú vonkajšiu silu strácame s dovŕšením stredného veku a klesá, až mizne smrťou. Má zmysel posilňovať svoje vnútro, čím vytvárame nielen silu k ochrane, bezpečie, ale je to zdroj rýchlosti, akcelerácie a samotnej sily.

Všetky tieto ochutnávky boli na precítenie a veríme, že budúci rok si niektorí z vás užijú s majstrom kurz 1 a 2 v trvaní približne 2 týždne (oba kurzy spolu). Jeho plány sú pre strednú a východnú Európu zatiaľ predbežne na september budúceho roku a miestom by malo byt práve srdce Európy, Slovensko:) Počas kurzu budete mat možnosť reálne prehĺbiť napojenie na vlastnú vnútornu energiu, čo pomôže nielen fyzickému zdraviu, ale aj mentálnemu.  V prípade záujmu o viac informácií sa môžete na mňa obrátiť telefonicky 0903593777, alebo emailom zatkova@lighthouseclub.sk.

S láskou,

Martina

Leave your thought