Aká bola členská akcia 17.9.?

Milí priatelia,
máme za sebou členskú akciu Lighthouse klubu a narodeninovú party.
Písať o pocitoch je niečo, čo začínam mať veľmi rada. Členská akcia začala tvárovou gymnastikou, kde sme sa naučili po jednom cviku na každú partiu tváre. Miška nás previedla nielen cvičením fyzickým, ale naučila nás o svaloch na tvári, význame cvikov v tom, že prekrvujeme a vyživujeme tkanivá, čím dosahujeme zdravší a mladistvejší vzhľad. Vysvetlila princíp skupinových cvičení, kde budú maximálne dvaja účastníci. Bolo to vláčne ale aj intenzívne.
Verím, že vás to zaujalo a zobrali ste si nové informácie, ktoré vám umožnili lepšie spoznať samých seba, svoje telo.
Potom som pokračovala prednáškou aromaterapie a zdieľala informácie z oblasti vedy a potvrdenia existencie molekuly emócií a prepojenie na používanie olejov v aromaterapii. Na záver sa každá mohla naučiť a vyskúšať sama diagnostikovať pre seba tie najlepšie oleje nielen cestou rozumu, ale aj cestou cítenia samotných olejov. Vnímala som to hravo a uvoľnene, tak ako bola celá atmosféra.
Je super, ak sa stretnú iba tí ľudia, ktorí majú rovnaký záujem posunu. Vtedy to ide ľahko a hravo:) .
Večer pokračoval narodeninovou party, kde sa náš novo vytváraný kolektív neformálne spoznával hlbšie, cez rozhovory, tanec a spievanie. O polnoci poľahky záverečná 🙂
U mňa dve slová: “Bolo spokojne a veselo :)”
Martina

Leave your thought