AKCIA PRE ČLENOV KLUBU – Emočná diagnostika & Aromatouch masáže & Tvárová gymnastika 17.9.2016

Milí priatelia,
pozývam Vás na členskú akciu, ktorá sa uskutoční dňa 17.9.2016 s témou Emočná diagnostika & Aromatouch masáže & Tvárová gymnastika.
Na úrovni poznatkov sa naučíme chápať princíp fungovania terapeutických olejov a pochopíme, prečo tak výborne fungujú pri liečení a harmonizácii nielen fyzického tela, ale aj toho energetického. Každá negatívna a aj pozitívna emócia je energia. Negatívna emócia poškodzuje naše zdravie vtedy, keď sa jej  kumuluje príliš a nie je vyvážená tou pozitívnou. Začína nám energeticky blokovať chuť žiť, tešiť sa zo života tak, ako k nám život naše skúšky prináša.

Vyskúšame si urobiť emočnú analýzu navzájom vo dvojiciach (zahráme sa na terapeutov) a nájsť tak sami vhodný olej na úpravu vnútorných energií. (cca 14.00 – 16.00).

Potom nás skúsená masérka Ivanka Balvanová z Vital Spa Centra v Bratislave zasvätí do tajov aromatouch masáží (cca 16. 00 – 18.00) .  Praktickú ukážku použitia olejov odprezentuje na modelovi. Účinky samotnej masáže je najlepšie zažiť na vlastnej koži, ktorá je naším najväčším dýchacím orgánom.  Vhodnou kombináciou jednotlivých olejov sa dá dosiahnuť detox pokožky, upokojenie, prehriatie a pod.. Ak vás táto téma zaujme, alebo si budete chcieť urobiť na masáže certifikovaný kurz, bude možné taký workshop v budúcnosti zorganizovať.

Čuchové centrum je spojené s centrom emócií, pamäte, hladu a spomienok. Aromatouch masáž môže mať účinok afrodiziakálny ( Ylang Ylang oleje), alebo posilňujúci imunitu (On guard), alebo detoxikačný a pod… Vždy je treba správne prechádzať z jedného oleja do druhého, aby sme dosiahli silnejší efekt a účinok. To všetko sa môžeme pomaly sami učiť a dávať do života. Veď už v dávnych časoch Egypta a Indie poznali ľudia vzácne účinky olejov, ktorými sa starali o svoje fyzické i duševné telo:)

Miška Líška nám vysvetlí význam tvárovej gymnastiky a jej účinky  a ukáže zopár cvikov.

V podvečer (cca od 18. hod) bude pripravené občerstvenie a neformálne posedenie pri hudbe.

Verím, že vás téma zaujala a sami sa počas našej členskej akcie naučíte precítiť čaro vôní.

Akcia je pre členov klubu bezplatná, cena pre nečlenov je 25 EUR. Je potrebné sa zaregistrovať najneskôr 48 hodín pre začatím akcie na zatkova@lighthouseclub.sk,  alebo formou sms na 0903 593 777 a mať registráciu potvrdenú – a  to  z dôvodu prípravy potrebného množstva olejov. Minimálny počet účastníkov je 15.

S láskou a úctou
Martina

Leave your thought