Prichádza jeseň – čas detoxikácie

Milé priateľky,

je pred nami jeseň. Obdobie, kedy by sme mali podstúpiť detoxikáciu celého tela. Naše telo tvorí 30% svalov a kostí a 70% energie (vody).

Toxíny, ktoré v tele vznikajú ako produkt bunkovej činnosti, však majú nielen hmotný charakter, ale aj energetický (nehmotný) charakter.

Ak podstupujeme štandardnú detoxikáciu tela stravou, staráme sa o 30% svojho tela. Okrem toho veľa vírusov a baktérií žije vo vnútri bunky, kam sa na očistenie organizmu nedostanú dokonca ani antibiotiká. Zdravie, mladosť a vitalita však vyžaruje zvnútra našich buniek. Ak aj telo máme detoxikované, ale vo vnútri buniek sme ponechali prúdiť energiu, ktorú sme nečistili, zlepšenie je krátkodobé a dočasné.

Ako na detoxikáciu nášho celého tela?

Po mojej skúsenosti odporúčam prípravky doTERRA. Jedná sa o prípravky certifikované ako terapeutické výrobky a používané na liečenie a prevenciu.

Žiadne antibiotikum nevie preniknúť membránou bunky a zabiť baktérie a vírusy. Esenciálne oleje dokážu preniknúť do bunky.

Detoxikácia  doTERRA výrobkami je prírodná, bez vedľajších účinkov a je alternatívou k farmaceuticky vyrábaným produktom.

Moja detoxikácia bola nasledovná:

10 dní som užívala GX Assist –  zmes olejov, ktoré čistia telo od toxínov, vírusov a baktérií až tak, že prenikajú cez stenu bunky dovnútra.  Prvé dni sa u mňa prejavili únavou a u manžela silnými hnačkami. Ustúpilo to po prvých 3 dňoch používania. Môže to však byť aj silnejšie, netreba sa zľaknúť.

5 dní som užívala PB Assist – po vyčistení tela na úrovni buniek som nasadila probiotickú ochranu so 6 kmeňmi probiotických organizmov.

Na záver som nasadila DDR Prime – olej transformácie. Bunky staré získavajú nový kabát svojou obnovou. Transformácia starého a nepotrebného na nové a potrebné.

O DDR:
Zmes pôsobí na emocionálnej a fyzickej úrovni na cykly života a smrti v procese osobnej transformácie. Tým, že odhadzujeme staré, umožňujeme novým zážitkom vstúpiť do života a to je to, čomu inými slovami hovoríme transformácia. Táto zmes podporuje choré alebo poškodené bunky tela, buď tak, že dôjde k ich odumretiu alebo transformáciou prostredníctvom opravy a obnovenia. Vďaka tejto zmesi sa dá uviesť telo, bunky, energiu a emócie do pôvodného vyváženého a zdravého stavu.

Zmes podporuje najmä uvoľnenie všetkých druhov negatívnych dedičných vzorov myslenia alebo chovania, ktoré sú zaznamenané v samotnom tele (DNA). Je vhodná predovšetkým pre tých. Ktorí bojujú s nepriaznivými okolnosťami , pretože pomáha zmierniť pocity pochybnosti, nedôvery, zúfalstva či preťaženia. Učí znovuobjaveniu životnej energie v sebe a viery, že zmena je možná. Zmes podporuje proces uzdravenia a zvyšuje vitalitu uvoľňovaním starého, zrodením nového a cykly života, smrti a znovuzrodenia.

Ak vás informácie zaujali, ale máte otázky, alebo máte záujem prípravky objednať,  kľudne sa na mňa obráťte. Veľmi rada zodpoviem vaše otázky na čísle 0903 593777, Po – Štv  v čase 11.00 – 14.00 alebo osobne priamo v našom klube.

S láskou

Martina

Leave your thought