Aká bola členská akcia s arteterapiou a hosťom Andreou Molnárovou?

Milé priateľky,

máme za sebou ďalšiu členskú akciu. Ja som ju vnímala ako liečivú. Cítila som sa pokojne a naplnene. Začali sme arteterapiou so Zlaticou. Veľmi som si užila výstavu obrazov. Presne tak vnímam arteterapiu. Žiadny obraz nebol tvorený podľa predlohy, ani nebol dokonalou kópiou iného obrazu. Bol to originál. Vychádzal zo Zlaticinho srdca a bol príbehom jej emócií, ktoré sa dostali von práve prostredníctvom farieb a kreativity. Každá z nás, dívajúc sa na rovnaký obraz, mohla cez srdce nájsť svoje spojenie s ním. Obrazy vťahovali, boleli, rozdávali ľahkosť, otvárali… boli plne energie, ktorá z nich išla. Skutočne liečenie umením.

Po prestávke s občerstvením sme pokračovali s Andrejkou Molnárovou. Móda duše zvádza k tomu, že prioritou bude oblečenie, štýly, doplnky atď., ale práve to je to posledné. Móda duše ma pomôcť každej žene k tomu, aby lepšie pochopila svoju podstatu, svoju dušu. Preto oblečenie, rovnako ako myšlienky, slová a činy, by malo byť našou pravdou a v súlade s nami. Inak mu nik neuverí a ani my sa v ňom nebudeme cítiť vo svojej koži. Mnoho z nás je zrejme presvedčených, že vie, kto je vo vnútri. Ale často je to iba stotožnenie sa s niečím, čo sme prevzali od druhých ako ich odporúčania či názory na nás. Nie sme to my. Ak prijmeme samy seba, celistvosť, problémy vo vzťahoch či so zdravím sa zharmonizujú. Cesta k úplnému prijatiu seba je nekonečný proces. Prostredníctvom stravy zisťujeme, čo má naše telo rado a čo vie stráviť, cez šport spoznávame, čo telu prospieva a po akom športe sa dobije. A umenie nám ukazuje, čo nás otvára. Cez módu sa učíme, čo je naša druha koža 🙂 a mohla by som pokračovať. Majk Spirit v pesničke spieva: „…spoznaj sám seba, inak všetko je hlúposť..“ Áno, v živote hľadáme dobrodružstvá, zábavu a zážitky, ale pritom to najväčšie dobrodružstvo je v našom vnútri. Treba ho objaviť, spoznať, nechať rozkvitnúť a podeliť sa s ním.

Objavila som to neskoro, ale zamilovala som sa. Po individuálnej hodine s Andrejkou môžem povedať úprimne iba jedno. Veľké ďakujem. Pomohla mi lepšie pochopiť syna a dcéru, pretože nie móda určuje kto sme, ale nasleduje to kým sme a prečo to tak máme. Som rada, že Lighthouse  Club je miestom, kde s Andrejkou môžete prejsť časť svojej cesty sebaspoznania.

Teším sa na ďalšiu členskú akciu,

S úctou

Martina

Leave your thought