NEPREMEŠKAJTE! Andrew Barnes opäť v klube! Téma: Ženská a mužská sexualita 30.3. 2017

Milí priatelia,

sme radi, že do nášho klubu opäť zavíta Andrew Barnes. Pozývame vás na prednášku, ktorá sa uskutoční 30.3. 2017 v čase 17.00 – 20.00.

Téma: Ženská a mužská sexualita

Ženské pohlavné orgány sú opradené tajomstvom. Hoci približne polovica svetovej populácie vlastní vagínu čiže joni (v sanskrte to znamená “posvätná časť”), väčšina ľudí stále dobre nepozná ženskú anatómiu a sexuálne funkcie.

Tento zábavno- informačný seminár vám poskytne potrebné znalosti aby ste sa cítili sebavedome a bezpečne v kontakte so ženskými genitáliami – či už ste žena alebo muž.  Tento seminár nie je len o sexe, ale hlavne o znovuzískaní a expanzii ženskej sexuality a potrebných vedomostí s ňou spojených.

Tak schválne!  Poznáte:

 • Skutočnú veľkosť a stavbu klitorisu?
 • Umiestnenie vášho bodu G a ako ho prebudiť?
 • Fakty o ženskej prostate a ejakulácii?
 • Skutočnosti, ktoré nám bránia v dosiahnutí orgazmu?
 • Celotelový energetický orgazmus?
 • Rozdiel medzi ejakuláciou z bodu G a z A?Vagína je často zahalená rúškom tajomstva a hanby. Mnoho ľudí sa cíti nepríjemne či trápne, ak sa hovorí o ženských pohlavných orgánoch. Dokonca aj v umení, kde boli ženy po stáročia detailne zobrazované, detail väčšinou končí tam, kde začína lono. Prečo to tak je?
  Mnoho dostupných informácií, a to aj v učebniciach zdravotníckych a lekárskych škôl, je nesprávnych či neúplných. Výskumy ukazujú, že väčšina sexuálnej výchovy sa zameriava na riziká sexuality a úplne ignoruje základné fakty o ženských genitáliách, ponúka strohé informácie o sexuálnom potešení alebo ich opomína úplne. Napriek tomu, že žijeme v dobe bohatej na informácie, okolo pravej povahy ženskej anatómie stále panujú nezhody.Mužskej sexualite býva venované ešte menej priestoru ako ženskej, aj keď samozrejme mužská sexualita je rovnako komplexná ako ženská. Ženské a mužské telo sa v mnohom líšia a súčasne majú spoločného viac než sme zvyknutí vnímať. Mnoho mužov pri milovaní spolieha na klasickej techniky penetrácie.

Na tomto seminári si ukážeme ako transformovať milovanie do vyšších energetických stavov sústredením sa na precítenie. Prostredníctvom porozumenia a praktikovania jednoduchých tantrických techník môžu muži a ženy vytvoriť priestor pre nekonečné preskúmavanie a liečenie v sexuálnej oblasti.

Seminár sa dotýka aj týchto tém:

 • Aké sú rozdiely medzi mužským a ženským orgazmom?
 • Je za mužskú sexualitou niečo viac?
 • Môže mať muž mnohonásobné orgazmy?
 • Je ejakulácia a orgazmus to isté?
 • Môžu muži vyriešiť svoje problémy s erekciou alebo predčasnou ejakuláciou iba zmenou dýchania a myslenia?
 • Čo je zdrojom frustrácie mnohých žien počas sexu a ako to prekonať.
 • Ako prehĺbiť intimitu a prepojenie
 • Ako podporiť ženy, aby sa počas milovania ponorili do svojej ženskej energie
 • Ako dôležité je pre ženu, aby bol muž prítomný a držal priestor
 • Ako môžu ženy s mužmi prežiť celotelový energetický orgazmus
 • Ako môže muž podporiť ženu na ceste k vyšším stavom vedomia a potešenia oboch.

Na záver prednášky bude zaradená videoukážka celotelového tantrického orgazmu.

VIDEOUKÁŽKA 1

VIDEOUKÁŽKA 2

Cena prednášky je 29 EUR.

V prípade záujmu o prednášku je potrebná registrácia formou SMS na čísle 0903 593 777, alebo e-mailom na: zatkova@lighthouseclub.sk (poprosíme zaslať meno, priezvisko, mobil, email).  Registrácia sa považuje za potvrdenú po obdržaní platby poplatku – najneskôr do 4 dní pred začiatkom podujatia. Registrácia bez platby sa považuje za nepotvrdenú.

Keďže sa v priestoroch klubu prezúva, poprosíme účastníkov si priniesť vlastné prezúvky.

Tešíme sa na vás,

Lighthouse club

Leave your thought