fbpx

Blog Detail

17.11.2018 o 11 hod. Módna prehliadka kolekcie “Dance of Soul” ktorú prináša Lighthouseclub.

KOLEKCIA 11 MODELOV „DANCE OF SOUL“

Oblečenie je pre mňa spojenie duše a tela. Spojenie toho, čo citím vo vnútri a oblečením prezentujem navonok. Cestou života obliekame svoje telo, chrám našej duše rôzne. Vnímame, čo telo potrebuje a podľa toho sa obliekame. Našou súčasťou je i myseľ a tá nás pri obliekaní tiež usmerňuje, čo sa hodí na dané podujatie, čo menej. My však nie sme iba telo a myseľ. Sme viac. Máme v sebe jedinečnú esenciu, svoju dušu. To ona nás cez preciťovanie na ceste života ťahá tam, kam potrebujeme, ak ju počúvame. Pri všetko, kde sa spájame s dušou neplynie čas a necítime únavu, nevnímame seba. Sme radostní, šťastní z podstaty bytia. Keď sa spájame s dušou, neexistujú protiklady, vnímame svetlo, blaženosť, pravdu. Práve na tieto chvíľe a aktivity je oblečenie „Dance of Soul“. je to oblečenie pre hlbšie spojenie seba samého. Oblečenie pre toho, kto potrebuje obliecť dušu. Módna značka „Dance of Soul“ je pre tých, ktorým prinesie pravdu o nich a slobodu. Pre tie ženy, ktoré chcú cvičiť jógu, tai chi, qi kong, kaligrafické zdravie, intuitívne tance, ženské kruhy…..a majú potrebu si zachovať ženskú podstatu a vyjadriť svoju vysokú vnutornú hodnotu navonok. Každý model je originál. Ručne maľovaný na hodváb a nedá sa skopírovať. Každý model a vybrané farby sú pripravené pri energeticky iný typ ženy. Máte slobodu si vybrať aj z 2 modelov, ktoré sú neutrálne a pre ženy, ktoré sa hľadajú. Prajem pôžitok a krásne chvíle v pohybe so vašou dušou.

PREDSTAVUJEM:

MODEL „HRAVÁ OPICA“ –

Strihom a kombináciou hodvábu a biobavlny je model určený pre športovú energiu ženy. Príbeh opičky, jej energie v cviku, prenesený do modelu znie:

„Telo sa zobúdza a pomalými pohybmi opička začína cez jemný strečing rozbiehať prúdenie energie vo svojom tele. Pocit užívania si vlastného tela hravou energiou opičky, ktorá sa pripravuje na deň plný skákania, naťahovania, hrania, hojdania.“

Aktívne telo, aktívna myseľ, hravé srdce.

 

MODEL  “ POZORUJÚCA KORYTNAČKA“ – 

Korytnačka, zviera dlhovekosti. Jej pomalosť ju k tomu predurčuje. Pláva pod hladinou oceánu v pokoji. Zrazu ju niečo vyruší a ona naťahuje krk, aby uspokojila zvedavosť. Nič zvláštne sa však nedeje a ona sa opäť ponorí do hlbín svojho oceána.

Jemná myseľ, vnímavé a pokojné srdce, vytrvalé telo.

MODEL  “ Letiaci orol“ – ale to až o týždeň:) 

 

S úctou a láskou o týždeň

Martina

Pozvánku na módnu prehliadku:  Pozvánka na módnu prehliadku Dance of soul

 

Leave your thought