14.12.2018 o 18 hod Ženské kruhy s Lenkou

Milá sestra,

srdečne ťa pozývam do otvorenej, liečivej a podpornej skupiny žien s tématikou: OBJAV SVOJU PRAVÚ ŽENSKÚ PODSTATU – JA AKO ŽENA BOHYŇA.

Ak máš pocit, že už stačilo uzavretosti alebo že ti v živote niečo chýba, že chceš voľne tvoriť, milovať, spievať, tancovať a žiť, príď si zatancovať a odhaliť svoju podstatu, ktorá sa v tebe ukrýva. Hlavu nenos, nebudeš ju potrebovať 🙂 Hudba a ženská energia bude pracovať za nás.

Spoločne budeme najmä veľa tancovať, ale aj rozprávať sa, meditovať, relaxovať a uctievať svoje ženské telá.

Začneme oživením spojenia s telom, posilnením zemských koreňov a otvorením kontaktu so srdcom, ktoré vie odpovedať na naše otázky. Aby sme si uvedomili svoje otázky, počuli odpovede a s dôverou ich uviedli do bežného života, potrebujeme byť „v tele“ a „myslieť“ srdcom.

Pri tancovaní sa akoby zastaví čas a ty sa budeš len vznášať na vlnách svojho tela tak slobodne a uvoľnene, ako si sa predtým ešte nehýbala. Tým sa začne prehlbovať a vracať sa tvoja dávno zabudnutá intuícia.

Každá skupina potrebuje a otvára iné témy. Preto ich tu nebudem dopredu vypisovať a striktne sa ich držať, nechám sa unášať prúdom tvojich potrieb a túžob. Budem dôverovať procesu a ty zase svojmu volaniu aj bez toho, že by si vedela rozumom, čo bude nasledovať 🙂 V tom je čaro a liečivá sila 🙂

To, čo potrebujeme všetky, je neustále sa učiť vnímať svoje telo, svoje potreby a nechať sa viesť svojim srdcom a intuíciou, nie tým konformným dievčatkom, ktoré sa naučilo vyhovieť všetkým.

Nebudeme rozmýšľať ani sa nič rozumovo snažiť naučiť, dovolíme si jednoducho iba byť.

Ak to raz vyskúšaš, už nebudeš chcieť prestať !

Registrácia je nutná formou SMS na 0903 593 777, alebo  0918  645 230 alebo emailom na zatkova@lighthouseclub.sk, prípadne na terapie@lighthouseclub.sk.

 

Veľmi sa na teba teším.

S láskou

Lenka

Leave your thought