Zážitky zo školenia doTERRA vo Vyhniach, 1. – 2.7. 2016

Milé priateľky,
v dňoch 1. – 2. júla bolo vo Vyhniach školenie Doterry. Som veľmi rada, že som mala možnosť dozvedieť sa novinky, ktoré umožnia ešte lepšie využitie olejov Doterra. Priam zábavou bola prednáška Sukhi Wahiwalu z Indie.

Okrem noviniek o produktoch, informácií a výsledkoch, aké  oleje dosiahli  pri liečení fyzického tela sa téma dotkla aj toho, čo v súčasnosti silno rezonuje – a to liečenia emócií (našej duše).

Žena ako žensky princíp ma tendenciu nasávať emócie, ktoré kumuluje vo svojom vnútri. Ak ich nespracujeme a neuvoľníme, hromadia sa v oblasti organov, s ktorými rezonujú, začínajú z nášho vnútra vyžarovať ( BA až vytekať) do okolia, o to silnejšie, o čo viac ich chceme v sebe schovať. Ich potlačením, nepochopením, sa tieto skryté energie prenesú na fyzické telo a chorľavieme.

Veľakrát sa snažíme pochopiť príčinu choroby na psychickej úrovni, ale nedarí sa nám to, lebo nerozumieme, alebo nevieme danú emóciu z tela uvoľniť. Práve emočnou analýzou a diagnostikou je možné zistiť  podvedomú príčinu problémov fyzických a duševných a nájsť olej, ktorý pomôže.

Prečo oleje pomôžu? Cez čuchové centrum sme spojení s centrom emócií, pamäte, spomienok, hladu. Naše podvedomie vie, aký olej dokáže rozpustiť to, čo sme si tam skryli pred svetom. Oleje sú terapeutické a majú frekvenciu 52-320 MHz. Ich používaním teda nie je možné, aby telo klesalo do frekvencii nízkych – ako hnev, ľútosť, žiarlivosť… Na bunkovej úrovni dvíhajú frekvenciu našich buniek a to cez vnútorne užívanie, lokálne masírovanie, inhalovanie počas spánku.

Osobná konzultácia je možné po telefonickej dohode termínu na čísle 0903593777. Verím, že každou informáciou o sebe otvárame skryté poklady, ktoré nás posúvajú v rozvoji a dávajú životu ľahkosť a nadhľad.

S láskou Martina

Leave your thought