Vocal Oddysey s Nessi Gomes v dňoch 22.-23.9.2018

Milí priatelia,

pozývame vás na hudobný dvojdňový workshop Vocal Oddysey s Nessi Gomes, ktorý sa uskutoční v dňoch 22. – 23.9. 2018 v Lighthouse clube.

Objavte vašu intimitu, divokosť a slobodu.

Vokálna odysea je hlboká, ale hravá cesta objavenia tajomstva a liečivej sily nášho najintímnejšieho hudobného nástroja – nášho hlasu.

Hlas, pohyb a ticho.
Cieľom workshopu je preniknúť cez hlasy v našich hlavách a otvoriť dvere novému vzťahu medzi nami samými a transformačnou kvalitou nášho vokálneho prejavu. Priblížiť nás ku krásnemu, nedotknutému, zvláštnemu a nedokonalému toku človeka.

Hlas je náš most k niečomu väčšiemu ako sme my samy, je to naše spojenie s modlitbou, ktorú si v sebe nesieme.
V skupine sa spolu znovu pripojíme k jednoduchému a prirodzenému prejavu nášho autentického hlasu a to nad rámec úsudkov, hodnotení, bolestivých presvedčení a obmedzujúcich podmienok.

„Vokálna odysea nie je o tom, ako urobiť z niekoho lepšieho speváka. Skôr ide o objavovanie seba samého a lásky k sebe prostredníctvom stretnutia s duchom nášho hlasu. Nie je to o tom, čo môžete pre váš hlas urobiť, je to práve naopak. Je to o tom, čo môže urobiť váš hlas pre vás. „

Ide o popustenie uzdy našej pôvodnej a prirodzenej schopnosti oslavovať všetky farby života prostredníctvom nášho jedinečného a autentického výrazu, zatiaľ čo zotrvávame v intuitívnych a mystických sférach nášho spojenia s aktuálnym okamihom prostredníctvom zvuku. Preskúmame všetky zákutia nášho hlasu pomocou rôznych nástrojov, prepojíme a uvedomíme si všetko, čo bráni nášmu hlasu jednoducho existovať. Zistíme, že spievanie nie je o speve, ale v skutočnosti je o počúvaní. Spievanie hravo a ľahko vyjadrí všetko, čo je v danom okamihu v našom vnútri.

Viac informácií

Leave your thought