Pozývame na ďaľší koncert s Lighthouseclubom.

Milí priatelia, koncert Simrit je druhý v poradí, ktorý organizuje “Zvuk duše” spolu s Lighthouseclubom. V prípade záujmu o lístok a odvoz z Trnavy, ohláste sa našej Evičke alebo Janke. Ceny lístkov sú 34,- alebo 39,- EUR. Pri skupine Lighthouseclubu, ktorá by bola rada spolu a bližšie ku speváčke, sa budú zakupovať lístky po 39,- EUR.

Viac informácií o speváčke nájdete v hlavnom menu “Koncerty”. Z rozhovoru s ňou vyberám odpoveď, kde som mnou rezonovala hlavne v jej druhej časti odpovede. Je to práve to, čo jej hudba dáva. Rešpekt a úctu. Základ zdravia a odraz ku skutočnému duchovnu.

s úctou a teším sa

Martina

 

Z rozhovoru…..

Mnohí známi umelci sú notoricky známi tým, že pred show sú úzkostliví a majú trému, ale naše rozhovory s vedomými umelcami naznačujú, že nerozlišujú svoj každodenný život a dni, kedy vystupujú – nenosia žiadne masky a nehrajú žiadne hviezdne úlohy. Zhoduje sa to aj s Vašim prístupom alebo pociťujete istú nervozitu pred vystúpeniami?
Ak je niekto človek a nie je úplne vyčerpaný, je podľa mňa lož, keď hovorí, že pred koncertom necítia nejakú energiu. Ak vám záleží na vašom umení a na tom, čo odovzdáte ľuďom, potom prirodzene pocítite pred koncertom istú formu nevšednej energie. Hoci pred vystúpeniami nemávam trému, cítim v bruchu motýliky … a to preto, že viem, že sa udeje niečo silné a cítim za to zodpovednosť. Je to rešpekt. Osobne mám pocit, že v takzvanej “duchovnej” komunite, ľudia nosia veľa masiek a sú to masky, ktoré ich hypnotizujú do presvedčenia, že sú niekým, kým nie sú. Nikto nie je oslobodený od ľudských skúseností, hoci niektorí by si to radi mysleli.

Leave your thought